Tvorba web stránky pre inšpekciu nahnuteľností

Web stránka postavená na systéme wordpress

Tvorba web stránky - išpekcia nehnuteľností

Popis projektu

Inšpekcia nehnuteľností – Domins je firma zaoberajúca sa dôkladnou kontrolou nehnuteľnosti pred jej kúpou, odovzdaním alebo po rekonštrukcii.  Nakoľko sa jedná o úplne nový projekt, nemôžeme Vám prezentovať jej úspechy ako pri našich ďalších klientoch. Teraz môžeme spomenúť iba to, čo sme vytvorili. Nové logo, firemná identita, web stránka, reklama prostredníctvom facebook a google ads. Všetky tieto nami vytvorené časti skladačky sú potrebné na to, aby sa firma rozbehla a prinášala jej majiteľom profit.

Vďaka systému WordPress je možné vytvoriť aj náročnejšie projekty v relatívne krátkom čase.

Firemná identita

V rámci firemnej identity sme pre túto spoločnosť vytvorili niekoľko konceptov loga. Víťazný návrh loga vidíte na vizitkách vedľa. Podľa návrhu loga a firemných farieb sme navrhli aj ďalšie firemné materiály ako sú vizitky, hlavičkové papiere, pečiatky, web stránku aj kreatívu do reklamných kampaní.

Čo všetko sa urobilo?

Tu nájdete krátke zhrnutie nami poskytovaných služieb, ktoré sa využili pri tvorbe tohto riešenia

tvorba mobilných aplikácií

Verzia pre mobil

Aby web stránka prinášala čo najlepšie výsledky, pristúpili sme aj k špeciálnej úprave mobilnej verzie web stránky. Vzhľadom k tomu, že špeciálnu mobilnú verziu web stránky je potrebné grafický navrhnúť, môže vás zaujímať sekcia Webdesign.

Copywriting

Firemná identita

Logo a firemná identita tvoria základ každej úspešnej spoločnosti. Na základe loga zákazník si vie zaradiť firmu a vytvoriť si o nej časť názoru. Prečo je logo dôležité a ďalšie informácie si môžete prečítať v sekcii tvorba loga a firemnej identity

Tvorba infografiky

Správa kampaní google ads

Samotná web stránka bez návštevnosti ako keby ani neexistovala. Pri tvorbe ktoréhokoľvek projektu sa snažíme priniesť na stránku čo najkvalitnejšiu návštevnosť. Viac si o tom viete prečítať v sekcii správa kampaní google ads.

Náhľady domins

Copyright © 2022 Abcdesign.sk