Tvorba web stránky
s ponukou dochádzkového systému

Eshop, operátorský systém na donášku WordPress, WooCommerce, Nette

Tri tvorbe stránky sme sa zamerali na vytvorenie jasnej a zrozumiteľnej navigácie, ktorá by zákazníkom umožnila ľahko sa orientovať a rýchlo nájsť informácie, ktoré hľadajú. Spolu s tým sme vytvorili detailné stránky pre každý produkt, kde sme sa snažili čo najjasnejšie vysvetliť, ako dochádzkový systém Tido funguje a ako môže prispieť k efektivite a produktivite práce.

Súčasťou našej stratégie bola aj prepracovaná grafika. Veríme, že kvalitné vizuálne zobrazenia sú kľúčové pre úspešný predaj, pretože umožňujú zákazníkom lepšie pochopiť produkt a jeho funkcie. Preto sme sa rozhodli investovať do vytvorenia profesionálnych grafických prvkov a ilustrácií, ktoré by pomohli vysvetliť, ako dochádzkový systém Tido funguje a ako môže zlepšiť riadenie pracovného času v organizácii.

Cieľ web stránky – získanie zákazníkov

zlepšenie prehľadnosti a intuitívnosti web stránky prinesie očakávané výsledky

Výsledkom našej práce je prehľadná a vizuálne atraktívna webová stránka, ktorá efektívne prezentuje dochádzkový systém Tido a ukazuje, ako môže pomôcť zlepšiť riadenie pracovného času v organizácii. Veríme, že tieto vylepšenia prinesú zvýšenie predaja a pomôžu Tido stať sa lídrom na trhu dochádzkových systémov.

Ďalej sme sa zamerali na optimalizáciu stránky pre vyhľadávače, aby sme zabezpečili, že sa naša stránka objaví na vrchole výsledkov vyhľadávania, keď ľudia hľadajú informácie o dochádzkových systémoch. Toto je kľúčové pre zvýšenie viditeľnosti našej stránky a tým aj predaja.

Web designWeb design / UI /UX

ProgramovanieKódovanie webu

Objenávkový procesNávrh aplikácie

Mobilná verzianávrh kalkulačky
na prepočet návratnosti

Návrh dizajnu dochádzkového systému

Ukážka web stránky

Chceli by ste aj vy podobné riešenie?

Ozvite sa nám

Copyright © 2022 Abcdesign.sk