Programovanie
vývoj aplikácií a modulov na mieru

Prečo musia byť web stánky a portály kvalitne naprogramované?

S web stránkou a portálom je to podobné ako so stavbou domu. Na prvý pohľad môže aj zle postavený dom vyzerať dobre, ale problémy sa vyskytnú až potom čo v dome začnete bývať. Tenké steny, praskajúce múry zle urobená vodoinštalácia a iné nedokonalosti, alebo zle odvedená práca môžu narobiť pekné nepríjemnosti.

Rovnaké je to aj pri web stránke, alebo portáli. Nesprávne naprogramovaná web stránka sa nebude správne zobrazovať na všetkých rozlíšeniach a prehliadačoch, bude sa načítavať pomaly čo môže odradiť jej návštevníkov pri prezeraní, ale aj ovplyvniť umiestnenie vo vyhľadávačoch, môže byť ľahko napadnuteľná hackermi mnohé ďalšie problémy.

Pri portáloch je však kvalitné naprogramovanie ešte omnoho dôležitejšie nakoľko portály zaznamenávajú vo väčšine prípadov omnoho vyššiu návštevnosť ako web stránky a pri vysokej návštevnosti zle naprogramovaný portál bude neúmerne zaťažovať server a bude pomalý a nestabilný čo sa prejaví výrazným úbytkom návštevnosti a tým pádom vyhodenými prostriedkami na marketing a nezabudnime tiež na to ze vás server v konečnom dôsledku bude stáť nie malé náklady