SEO – optimalizácia

Search engine optimization

Vďaka SEO optimalizácii získate viac zákazníkov bez nutnosti platenia reklamy

Optimalizácia pre vyhľadávače SEO (Search engine optimization) – vo viac než 90-tich percentách prípadov ľudia na získavanie informácií z internetu používajú vyhľadávače. Zadajú kľúčové slovo a postupne prechádzajú zoznam výsledkov, až kým nenájdu, čo hľadajú. Pomocou zavádzania prvkov SEO optimalizácie pre vyhľadávače sme schopní zaradiť vašu webovú prezentáciu na popredné miesta v zozname výsledkov vyhľadávanie Google.

36% ľudí verí, že firmy, ktoré sú vo výsledkoch vyhľadávania uvedené medzi prvými, sú najlepšími v danej oblasti.

SEO - optimatizácia pre vyhľadávače

Základné informácie o SEO optimalizácii

Dôležité informácie, ktoré je potrebné vedieť

Čo mi prinesie SEO

SEO optimalizácia pre vyhľadávače vám vie priniesť nových zákazníkov z vyhľadávača Google, a nielen jeho, ale aj iných. V dnešnej dobe väčšina ľudí na vyhľadávanie informácií, firiem, produktov a služieb využíva práve vyhľadávač Google. Z tohto dôvodu je nesmierne dôležité, aby sa vaša web stránka zobrazila vo výsledkoch vyhľadávania, keď užívateľ zadá do vyhľadávača kľúčové slovo. Bez toho, aby sa zobrazila na prvej stránke, ako keby pre užívateľov neexistovala.

Čítať viac

Čo všetko treba urobiť, aby som sa s mojím webom dostal na popredné miesta v Google

SEO si vyžaduje menší alebo väčší rozsah prác. To vždy závisí od náročnosti kľúčového slova v porovnaní s konkurenciou. Pokiaľ bude vaša konkurencia silná, bude nevyhnutné vynaložiť výrazne väčšie úsilie, ako keď konkurencia vo vašom odbore bude nízka. Z tohto dôvodu sa pred začatím akejkoľvek SEO optimalizácie musíme najprv oboznámiť so skutkovým stavom vašej web stránky pomocou SEO analýzy a na základe nej určíme postup a rozsah prác.

Kedy sa dostavia výsledky SEO optimalizácie?

Na prejavenie výsledkov SEO optimalizácie má vplyv viacero faktorov. Patria k nim napríklad rozsah, rýchlosť web stránky, texty, vek domény, ale aj množstvo a kvalita odkazov smerujúcich na vašu web stránku a mnohé ďalšie faktory. Samozrejme, vplyv má aj to, že ak stránka nebola optimalizovaná vôbec a jedná sa o starú doménu s množstvom odkazov, výsledky sa prejavia pomerne skoro.

Čítať viac

Koľko stojí SEO?

Cena SEO sa odvíja od viacerých faktorov. Prvým z nich je súčasný skutkový stav vašej web stránky a jej SEO optimalizácie. Druhým faktorom je náročnosť kľúčového slova, t.j. sila vašej konkurencie na daný výraz. V zásade platí, že jednoduchšie a lacnejšie sa bude optimalizovať web stránka, na ktorej sa používajú menej vyhľadávané alebo viacslovné výrazy, ako web stránky s vysoko vyhľadávanými kľúčovými slovami so silnou konkurenciou.

Iné formy propagácie

Nemáte čas čakať? Možno vás oslovia nasledovné formy propagácie

google ads ikona

PPC reklama Google Ads

Vďaka Google Ads dokážeme spropagovať vašu web stránku takmer okamžite… viac sa dozviete v sekcii Google Ads

Facebook

Sociálny marketing

Oslovte cielene vašich potenciálnych zákazníkov prostredníctvom sociálnych sietí, ako sú Facebook, Instagram a iné … viac v sekcii Marketing na sociálnych sieťach

printová reklama

Iné formy propagácie

Ak potrebujete zvýšiť povedomie o vašej značke, okrem online reklamy môžete využiť aj iné formy propagácie … viac v sekcii Offline reklama