TYPO3

Redakčný systém pre stredné a veľké riešenia

TYPO3 CMS – programovanie a vývoj modulov na mieru

Ak hľadáte spoľahlivé a bezpečné riešenie so spoľahlivým partnerom

Hľadáte spoľahlivé a bezpečné riešenie pre vašu webovú stránku, systém alebo portál? Naša marketinová a programátorská agentúra vám prináša 20 rokov skúseností s redakčným systémom TYPO3. Náš vývojársky tím dokáže prispôsobiť TYPO3 tak, aby dokonale vyhovoval vašim podnikateľským potrebám, či už ide o rozširovanie funkcionalít alebo integráciu s inými systémami.

Naša expertná znalosť TYPO3 nám umožňuje ponúknuť vám robustné a bezpečné riešenia, ktoré môžu posunúť vašu firmu na vyššiu úroveň. Naším cieľom je vybudovať dlhodobé partnerstvá s našimi klientmi, čo zabezpečuje, že budeme na vašej strane aj v budúcnosti, aby sme vám pomohli riešiť akékoľvek problémy alebo vylepšenia.

Spoľahnite sa na nás pre vaše projekty TYPO3 a využite náš rozsiahly záber schopností a skúseností, aby ste maximalizovali účinnosť a bezpečnosť vašej webovej stránky. Pracujeme predovšetkým so strednými a väčšími firmami, ktoré ocenia naše detailné prístupy a vysokú úroveň odbornosti.

Tvorba web stránky cinemax
Tvorba web stránok pre úspech v podnikaní

Dôverujú mu veľkí hráči na trhu

Vhodný na stredne veľké a veľké projekty

TYPO3 predstavuje základ, na ktorom stojí úspech mnohých globálnych gigantov ako Lufthansa Group, Philips Dictation či Hitachi Medical Systems. Naše riešenia na tejto platforme využívajú také subjekty ako sieť kín Cinemax, aukčná sieň SOGA či svetoznámy výrobca kryosán CRYONiQ. S jeho prehľadnou štruktúrou a vysokou mierou prispôsobiteľnosti je TYPO3 ideálnou voľbou pre rozsiahle projekty s vysokou návštevnosťou, pričom jeho robustná architektúra zabezpečuje vysokú úroveň ochrany dát. 

TYPO3, je riešenie pre stredne veľké a veľké projekty, kde je kľúčová vysoká bezpečnosť, flexibilita a schopnosť zvládnuť vysokú návštevnosť. Naše znalosti nám umožňujú vyvinúť akékoľvek náročné riešenie a naprogramovať rozmanité funkcionality, ktoré vaše podnikateľské ciele pretvoria v úspešnú online realitu.

Rokmi preverená
spoľahlivosť

Tvorba web stránky a firemného systému

Prečo sa rozhodnúť pre TYPO3

Výhody a informácie o tomto CMS systéme

Prehľadná štruktúra

Vďaka prehľadnému menu je tento systém vhodný na tvorbu riešení s veľkým množstvom podstránok. Tým, že sa administrátor web stránky/systému dostane k požadovanému obsahu priamo kliknutím na položku menu, dokáže vykonať úpravy v relatívne krátkom čase. Funkcie systému sú uložené relatívne logicky a intuitívne. To znamená, že aj bežný užívateľ je po zaškolení schopný spravovať obsah a nastavenie systému, ktorých spravovanie je v mnohých iných systémoch náročné a bez programovacích schopností takmer nemožné.

Robustnosť systému

TYPO3 už v základe ponúka množstvo funkcionalít, možností nastavení a modifikácií web stránok, o ktorých sa môže iným systémom iba snívať. Navyše je pre tento systém dostupných množstvo modulov, ktoré sa pri znalosti programovania dajú značne modifikovať pre potreby užívateľa. Okrem modifikácie modulov dokážeme pre tento systém vyvinúť akúkoľvek funkcionalitu na mieru. Vďaka tomu ho vieme aplikovať na akékoľvek stredné a väčšie riešenie.

Čítať viac

Bezpečnosť systému

Vzhľadom k tomu, že TYPO3 sa využíva najmä pri stredných a veľkých riešeniach, nie je tento systém celosvetovo až tak rozšírený, ako napríklad WordPress alebo Joomla!. Preto na tento systém neexistujú takmer žiadne robotické scripty vyhľadávajúce dobre známe diery systému. Systém sa neustále vyvíja a v prípade bezpečnostnej diery vznikne patch (záplata bezpečnostného rizika) vo veľmi krátkom čase. Celkovo, oproti iným CMS systémom, je TYPO3 viac navrhovaný na bezpečnosť.

Čítať viac

Čo všetko sa dá vyvinúť na systéme TYPO3

Ako bolo vyššie spomenuté, na TYPO3 sa dá vyvinúť takmer čokoľvek, od jednoduchej web stránky až po zložitý firemný systém s rôznymi prepojeniami. Avšak, vzhľadom na široké možnosti nastavenia, je prvotná konfigurácia systému náročnejšia ako pri systémoch, ktoré poskytujú menej možností. Preto môže byť jeho použitie na jednoduché malé riešenie cenovo nevýhodnejšie oproti iným systémom.

Čítať viac

Ochutnávka
našich prác

Zaujalo vás TYPO3? Pozrite si aj ďalšie služby

Služby súvisiace s TYPO3

Web design

Webdesign

K TYPO3 budete s najväčšou pravdepodobnosťou potrebovať aj grafický návrh … viac v sekcii Webdesign

tvorba web stránok

Tvorba web stránok

CMS TYPO3 sa mnohokrát využíva na tvorbu rozsiahlejších web stránok. Z tohto dôvodu vás budú možno zaujímať nasledovné informácie… viac v sekcii Tvorba web stránok

tvorba firemných systémov

Firemný systém

Okrem tvorby web stránok, je možné TYPO3 využiť aj na rozsiahlejšie projekty, ktoré je možné prepojiť s web stránkou… viac v sekcii Tvorba firemných systémov