TYPO3

Redakčný systém pre stredné a veľké riešenia

Tvorba web stránok, portálov a systémov – vývoj funkcionalít a modulov pre TYPO3

TYPO3 je robustný systém s prehľadnou štruktúrou, ktorý je navyše možné rozšíriť o akúkoľvek funkcionalitu. Vďaka tomu je na ňom možné prevádzkovať aj veľké riešenia s obrovskými návštevnosťami. Bežia na ňom napríklad projekty ako Hitachi medical systems, Philips dictation, Lufthansa Group, Sixt a mnoho ďalších veľkých firmiem. Z nami vytvorených riešení na ňom bežia napríklad sieť kín Cinemax, aukčná sieň SOGA a celsvetový výrobca kryosán CRYONiQ.

Navyše, oproti ostatným bežne používaným systémom, ponúka vysokú mieru bezpečnosti dát. Dôvodov na jeho použitie je omnoho viac, tie najzákladnejšie nájdete nižšie.

Tvorba web stránky cinemax

TYPO3 – kde ho používame

TYPO3 využívame na stredne veľké a veľké, väčšinou náročné riešenia, kde sa vyžaduje vysoká bezpečnosť a flexibilita systému, prípadne vysoká návštevnosť. Systémom TYPO3 sa zaoberáme už vyše 18 rokov a vďaka tomu dokážeme na ňom vyvinúť akékoľvek náročné riešenie a naprogramovať akúkoľvek funkcionalitu. Toto riešenie sme použili na viacerých našich veľkých projektoch, ako je sieť kín Cinemax, celosvetový výrobca kryosáun CRYONiQ, alebo napríklad pri vývoji aukčného systému SOGA. Tieto naše práce svedčia o tom, že spoľahlivosť riešenia na TYPO3 sa osvedčila aj v praxi.

Rokmi preverená
spoľahlivosť

Tvorba web stránky a firemného systému

Prečo sa rozhodnúť pre TYPO3

Výhody a informácie o tomto CMS systéme

Prehľadná štruktúra

Vďaka prehľadnému menu je tento systém vhodný na tvorbu riešení s veľkým množstvom podstránok. Tým, že sa administrátor web stránky/systému dostane k požadovanému obsahu priamo kliknutím na položku menu, dokáže vykonať úpravy v relatívne krátkom čase. Funkcie systému sú uložené relatívne logicky a intuitívne. To znamená, že aj bežný užívateľ je po zaškolení schopný spravovať obsah a nastavenie systému, ktorých spravovanie je v mnohých iných systémoch náročné a bez programovacích schopností takmer nemožné.

Robustnosť systému

TYPO3 už v základe ponúka množstvo funkcionalít, možností nastavení a modifikácií web stránok, o ktorých sa môže iným systémom iba snívať. Navyše je pre tento systém dostupných množstvo modulov, ktoré sa pri znalosti programovania dajú značne modifikovať pre potreby užívateľa. Okrem modifikácie modulov dokážeme pre tento systém vyvinúť akúkoľvek funkcionalitu na mieru. Vďaka tomu ho vieme aplikovať na akékoľvek stredné a väčšie riešenie.

Čítať viac

Bezpečnosť systému

Vzhľadom k tomu, že TYPO3 sa využíva najmä pri stredných a veľkých riešeniach, nie je tento systém celosvetovo až tak rozšírený, ako napríklad WordPress alebo Joomla!. Preto na tento systém neexistujú takmer žiadne robotické scripty vyhľadávajúce dobre známe diery systému. Systém sa neustále vyvíja a v prípade bezpečnostnej diery vznikne patch (záplata bezpečnostného rizika) vo veľmi krátkom čase. Celkovo, oproti iným CMS systémom, je TYPO3 viac navrhovaný na bezpečnosť.

Čítať viac

Čo všetko sa dá vyvinúť na systéme TYPO3

Ako bolo vyššie spomenuté, na TYPO3 sa dá vyvinúť takmer čokoľvek, od jednoduchej web stránky až po zložitý firemný systém s rôznymi prepojeniami. Avšak, vzhľadom na široké možnosti nastavenia, je prvotná konfigurácia systému náročnejšia ako pri systémoch, ktoré poskytujú menej možností. Preto môže byť jeho použitie na jednoduché malé riešenie cenovo nevýhodnejšie oproti iným systémom.

Čítať viac

Ochutnávka
našich prác

Zaujalo vás TYPO3? Pozrite si aj ďalšie služby

Služby súvisiace s TYPO3

Web design

Webdesign

K TYPO3 budete s najväčšou pravdepodobnosťou potrebovať aj grafický návrh … viac v sekcii Webdesign

tvorba web stránok

Tvorba web stránok

CMS TYPO3 sa mnohokrát využíva na tvorbu rozsiahlejších web stránok. Z tohto dôvodu vás budú možno zaujímať nasledovné informácie… viac v sekcii Tvorba web stránok

tvorba firemných systémov

Firemný systém

Okrem tvorby web stránok, je možné TYPO3 využiť aj na rozsiahlejšie projekty, ktoré je možné prepojiť s web stránkou… viac v sekcii Tvorba firemných systémov