Redakčný systém WordPress

Najpoužívanejší CMS systém na svete

WordPress ako základ web stránky

WordPress je systém na správu obsahu. Pôvodne bol navrhnutý ako systém na tvorbu a správu blogov, dnes však ponúka omnoho širšie spektrum možností, od funkcionality CMS systému s naozaj veľmi jednoduchou správou obsahu, až po ecommerce riešenia.
Bežia na ňom projekty ako Sony music, CNN Press room, The Roling Stones, Spotify Newsroom, Microsoft news a milóny ďalších

Výhodou systému WordPress je to, že za pomoci rozšírení a nadstavieb vieme dosiahnuť to, aby ste vašu web stránku vedeli spravovať naozaj úplne jednoducho a intuitívne.

Wordpress - tvorba web stránok a eshopov na mieru

Na aké projekty je vhodné použiť WordPress

WordPress využívame najmä pri vývoji menších a stredne veľkých projektov. Jeho výhodou je jednoduchá správa obsahu a pomerne rýchly vývoj web stránky alebo jednoduchšieho eshopu. Vďaka tomuto systému vieme niektoré web stránky vytvoriť už do niekoľkých dní alebo týždňov. A nie len to. WordPress sa dá rozšíriť o takmer neobmedzené množstvo rôznych funkcionalít alebo aj eshop. Vzhľadom k tomu, že tento systém je relatívne jednoducho programovaný, v prípade, ak by sa na rozšírenie funkcionality nenašiel vhodný modul, dokážeme ho pre vás naprogramovať na mieru.

Rýchly vývoj a jednoduchá administrácia
to je sila WordPressu

tvorba web stránky pre cukráreň

Čo potrebujete vedieť o systéme WordPress

Jednoduché, efektívne a cenovo dostupné riešenie, vhodné na malé a stredne veľké projekty

Hlavné výhody systému WordPress

Web stránku na systéme WordPress dokážeme vytvoriť v relatívne veľmi krátkom čase. Ak teda potrebujete vašu webovú prezentáciu spustiť rýchlo, WordPress je ideálnym riešením. Vďaka tomuto systému si po zaškolení dokážete upravovať obsah stránky, ako sú texty, obrázky, videá, pdf súbory a mnohé ďalšie veci, úplne sami. Samozrejmosťou nami vytvoreného riešenia je responzivita (dobré zobrazovanie web stránky na mobilnom telefóne).

Čítať viac

Jednoduchá administrácia

WordPress prináša pre užívateľa množstvo výhod, hlavne pri menej rozsiahlej webovej prezentácii. K jeho nesporným výhodám patrí jednoduchá administrácia. Nami navrhnuté riešenie na tomto systéme umožňuje jednoduché štruktúrovanie kompletného obsahu na web stránke, presúvanie jednotlivých prvkov na web stránke medzi sebou a nielen to. Veľkosti nadpisov, textov a prvkov je možné upravovať cez administračné rozhranie WordPressu bez akýchkoľvek znalostí programovania.

Čítať viac

Funkcionality WordPressu

Už samotný WordPress v základe má množstvo funkcionalít, ktoré zjednodušia život bežnému užívateľovi. Na stránku dokážete bez problémov pridávať tlačítka, formuláre, galérie, články, stránky, videá a množstvo iných prvkov. Tento systém dokážeme rozšíriť takmer o akúkoľvek funkcionalitu, možností je nespočet, ale vyberáme najčastejšie požiadavky našich zákazníkov.

Čítať viac

Nie je WordPress ako WordPress

Vďaka skúsenostiam sme vyladili administračné rozhranie WordPressu tak, že ho dokáže ovládať naozaj každý. Väčšinu používaných modulov zakupujeme od certifikovaných a overených vývojárov, alebo ich naprogramujeme, prípadne upravíme vo vlastnej réžii. Množstvo neskúsených vývojárov používa neoverené moduly, ktoré sú nekompatibilné s verziou WordPressu, alebo sú nestabilné, čo môže mať vplyv nielen na funkcionalitu, ale aj rýchlosť a bezpečnosť web stránky.

Čítať viac

Ochutnávka
našich prác

Na čo môžete využiť WordPress

Najčastejšie využitie WordPressu

tvorba web stránok

Tvorba web stránok

S WordPressom úzko súvisia aj nasledovné informácie, preto je vhodné si prečítať aj túto sekciu… viac sa dozviete v sekcii Tvorba web stránok

tvorba eshopov

Tvorba eshopov

Viac informácií o výbere vhodnej platformy na eshop, a o tom, čo tvorba eshopu obnáša, získate v sekcii Tvorba eshopov

tvorba portálov

Tvorba portálov

Aj keď WordPress odporúčame použiť na menšie portály, pred kontaktovaním našej spoločnosti si môžete prezrieť aj sekciu Tvorba portálov