« Back

Redakčný systém WordPress

Najpoužívanejší CMS systém na svete

WordPress je systém na správu obsahu – pôvodne bol navrhnutý ako systém na tvorbu a správu blogov, dnes však ponúka omnoho širšie spektrum možností, od funkcionality CMS systému s naozaj veľmi jednoduchou správou obsahu, až po ecommerce riešenia. Výhodou systému WordPress je to, že za pomoci rozšírení a nadstavieb vieme dosiahnuť to, aby ste vašu web stránku vedeli spravovať naozaj úplne jednoducho a intuitívne.

blank

Čo potrebujete vedieť o systéme WordPress

Jednoduché, efektívne a cenovo dostupné riešenie, vhodné na malé a stredne veľké projekty

tvorba web stránok efekty

Hlavné výhody systému WordPress

Web stránku v systéme WordPress dokážeme vytvoriť v relatívne veľmi krátkom čase, čiže ak potrebujete vašu webovú prezentáciu spustiť rýchlo, WordPress je ideálnym riešením. Vďaka tomuto systému si po zaškolení dokážete upravovať obsah stránky, ako sú texty, obrázky, videá, pdf súbory a mnohé ďalšie veci, úplne sami. Samozrejmosťou nami vytvoreného riešenia je responzivita (dobré zobrazovanie web stránky na mobilnom telefóne). V prípade potreby dokážeme robiť aj rozsiahle modifikácie, ako napríklad vytvorenie špeciálnej mobilnej verzie, úpravy menu a mnohých ďalších funkcionalít.

wordpress a typo 3 cms

Jednoduchá administrácia

WordPress prináša pre užívateľa množstvo výhod, hlavne pri menej rozsiahlej webovej prezentácii. K jeho nesporným výhodám patrí jednoduchá administrácia. Nami navrhnuté riešenie na tomto systéme umožňuje jednoduché štruktúrovanie kompletného obsahu na web stránke, presúvanie jednotlivých prvkov na web stránke medzi sebou a nielen to. Veľkosti nadpisov, textov a prvkov je možné upravovať cez administračné rozhranie WordPressu bez akýchkoľvek znalostí programovania. Po pár hodinovom zaškolení dokáže spravovať web stránku postavenú na systéme WordPress aj človek, ktorý sa s WordPressom ešte nestretol. Množstvo obsahu dokážete pridávať pomocou technológie Drag and Drop, t.j. obrázok jednoducho presuniete myšou z počítača a nahráte ho priamo do WordPressu. Systémom Drag and Drop dokážete presúvať aj jednotlivé prvky na stránke.

Moduly - prestashop, wordpress

Funkcionality WordPressu

Už samotný WordPress v základe má množstvo funkcionalít, ktoré zjednodušia život bežnému užívateľovi. Na stránku dokážete bez problémov pridávať tlačítka, formuláre, galérie, články, stránky, videá a množstvo iných prvkov. Tento systém dokážeme rozšíriť takmer o akúkoľvek funkcionalitu, možností je nespočet, ale vyberáme najčastejšie požiadavky našich zákazníkov.

Multijazyčnosť

Web stránku postavenú na WordPresse môžete vďaka modulu používať v neobmedzenom množstve svetových jazykov.

WooCommerce – internetový obchod

Vďaka nadstavbe WooCommerce dokážete mať na stránke internetový obchod s množstvom funkcií. To znamená, že vďaka WordPressu dokážete svoje výrobky a služby nielen prezentovať, ale aj predávať. Na WooCommerce existujú aj rôzne nadstavby na špeciálne spôsoby doručenia a na výber máte aj z množstva platobných brán.

Portál na WordPresse

Pri použití vhodných nadstavieb sa WordPress dá použiť aj na menej náročné portálové riešenie.

Booking – rezervačný systém

Ak ste vlastníkom ubytovacieho zariadenia alebo salónu, a potrebujete rezervačný systém, WordPress dokáže splniť aj túto požiadavku. Existujú viaceré možnosti a rezerváciu je možné vytvoriť aj prostredníctvom platobnej karty.

blank

Nie je WordPress ako WordPress

Vďaka skúsenostiam sme vyladili administračné rozhranie WordPressu tak, že ho dokáže ovládať naozaj každý. Väčšinu používaných modulov zakupujeme od certifikovaných a overených vývojárov, alebo ich naprogramujeme, prípadne upravíme vo vlastnej réžii. Množstvo neskúsených vývojárov používa neoverené moduly, ktoré sú nekompatibilné s verziou WordPressu, alebo sú nestabilné, čo môže mať vplyv nielen na funkcionalitu, ale aj rýchlosť a bezpečnosť web stránky. Mnohým našim zákazníkom sa stalo, že predchádzajúci vývojár v snahe ušetriť použil moduly, ktoré boli zadarmo z neoverených zdrojov a potom bola web stránka napadnutá vírusom, čo znemožnilo jej používanie. Preto pri vývoji dbáme na bezpečnosť, aby stránka mala čo najmenej bezpečnostných dier a bolo možné ju aktualizovať.

Na čo môžete využiť WordPress

Najčastejšie využitie WordPressu

Tvorba web stránok

Tvorba web stránok

Tvorba web stránok
pre veľkých aj malých

S WordPressom úzko súvisia aj nasledovné informácie, preto je vhodné si prečítať aj túto sekciu… viac sa dozviete v sekcii Tvorba web stránok

tvorba portálov

Tvorba portálov

Vytvorenie
jednoduchého portálu

Aj keď WordPress odporúčame použiť na menšie portály, pred kontaktovaním našej spoločnosti si môžete prezrieť aj sekciu Tvorba portálov

tvorba eshopov

Tvorba eshopov

Eshop s menším
počtom položiek

Viac informácií o výbere vhodnej platformy na eshop, a o tom, čo tvorba eshopu obnáša, získate v sekcii Tvorba eshopov

Projekty vytvorené na WordPresse

Naše práce na systéme WordPress

blank

Spoľahlivosť

blank

Flexibilita

blank

Rýchlosť

blank

Dodržanie termínov