Vývoj softvéru na mieru

Webové aplikácie, frontend, backend, desktopové aplikácie

Máte záujem o riešenie, ktoré nie je dostupné na trhu?

Vývoj na mieru umožní vytvoriť akúkoľvek webovú, mobilnú aplikáciu, modul alebo systém. Patrí k najdrahším, ale zároveň pri dostatočných rozpočtoch aj najefektívnejším riešeniam špecifických požiadaviek na fungovanie systému. Vo väčšine prípadov tento vývoj používame na tvorbu tých najväčších a najnáročnenčích riešeniach ako sú rôzne portály či firemné systémy.

Výhodou je, že takto naprogramovaný systém, portál alebo funkcionalita obsahujú iba časti, ktoré sú nevyhnutné pre jej správne fungovanie, čo má výrazný vplyv na rýchlosť a efektivitu riešenia. Netreba však ak zabúdať na vysokú mieru bezpečnosti dát.

Programovanie na mieru

Programovanie na mieru – kedy je vhodné

Pri vývoji systémov alebo portálov, kde je očakávaná vysoká návštevnosť, alebo je kladený vysoký dôraz na bezpečnosť, je vhodné zvážiť vývoj riešenia na mieru. Medzi výhody patrí bezpečnosť riešenia, stabilita, rýchlosť, aj návrh samotného systému pri spracovávaní dát.

Vďaka tomuto vieme predísť tomu, že sa váš firemný systém alebo portál pri záťaži zrúti. Pri náročnejších riešeniach na mieru, budeme k tomu potrebovať aj projektovú dokumentáciu, v ktorej budú popísané jednotlivé prvky a ich funkčnosť. Pokiaľ dokumentáciu nemáte, vieme ju na základe vypočutia vašich požiadaviek vypracovať a následne sa pustiť do vývoja vášho riešenia.

Bezpečnosť, rýchlosť a stabilita
hlavné výhody vývoja na mieru

Firemný systém na mieru

Čo potrebujete vedieť, ak sa rozhodnete pre vývoj software alebo systému na mieru

Ako prebieha vývoj – základné informácie

Frontend – to čo vidí užívateľ

Frontend je časť aplikácie alebo systému, s ktorou užívateľ prichádza neustále do styku. Frontend sa programuje na základe dobre navrhnutého UI a UX. Kvalitne naprogramovaný frontend by mal fungovať rýchlo a efektívne na všetkých typoch zariadení. Naša spoločnosť zabezpečuje programovanie frontendu systémov, aplikácií a portálov React, Vue, Angular.

Backend – základ systému

Backend je základom každého systému, vlastne tvorí jeho jadro. Aj keď užívateľ backend nevidí, jeho kvalita je podstatná pre správny základ každého systému. Backend dokážeme vyvíjať na viacerých platformách, ale najčastejšie využívame Kotlin, Laravel, Nette, Java.

Programovanie desktopových aplikácií

Aj keď v dnešnej dobe môžeme aplikácie naprogramovať na webových technológiách a platformách, niekedy kvôli bezpečnosti alebo využitiu natívneho prostredia operačného systému, je výhodnejšie vyvinúť aplikáciu priamo pre desktop.

Testovanie kvality a bezpečnosti

Testovanie má veľký vplyv na výslednú kvalitu naprogramovaného diela. Pozostáva z viacerých fáz, v zásade existujú manuálne formy testovania a automatické. Manuálne testovanie je vykonávané človekom, ktorý testuje jednotlivé funkcie diela. Rovnako manuálne testovanie možno použiť aj na test užívateľskej prístupnosti, bezpečnosti a celkovej správnej funkcionality systému.

Čítať viac

Programovanie modulov na mieru do opensource

Opensource riešenia ponúkajú množstvo funkcií za výrazne prijateľnejšie sumy ako vývoj na mieru. Opensource systémy sa dajú rozšíriť o rôzne moduly, ktoré mnohokrát po miernej alebo rozsiahlejšej úprave zabezpečia potrebnú funkcionalitu. Avšak, existujú aj prípady, kedy sa požadovaný modul nedá nájsť, alebo zakúpiť, nakoľko neexistuje. V tomto prípade je nutné modul pre daný systém naprogramovať od základu.

Čítať viac

Ochutnávka
našich prác

Prečo tu nie je viac referencií?

Pri väčšine firemných systémov, ktoré sme vyvíjali, sme viazaní mlčanlivosťou. Z tohto dôvodu nie sme oprávnení dané projekty zverejniť ako referencie. V prípade záujmu Vám pri osobnom stretnutí vieme odprezentovať aj tie projekty, ktoré sa na našej stránke nenachádzajú.

Služby úzko súvisiace s programovaním na mieru

Pokiaľ ste sa rozhodli o vývoj na mieru, môže vás zaujímať

Projektová dokumentácia na vývoj

Projektová dokumentácia

Pri programovaní na mieru s vyššou náročnosťou je nevyhnutný popis systému a jeho funkcionality… viac v sekcii Projektová dokumentácia

Web design

UI a UX

User interface je nevyhnutnou súčasťou akéhokoľvek riešenia systému alebo aplikácie

tvorba mobilných aplikácií

Mobilné aplikácie

Systém je možné naprogramovať nielen pre desktop alebo web, ale je možné ho naprogramovať aj pre mobil… viac v sekcii Mobilné aplikácie

tvorba firemných systémov

Firemný systém

Keďže ste sa dostali na túto stránku, je možné, že obsah v tejto sekcii vám prinesie ďalšie požadované informácie… viac v sekcii Firemný systém

tvorba portálov

Tvorba portálov

S programovaním na mieru súvisí aj tvorba internetových, firemných, či štátnych portálov… viac v sekcii Tvorba portálov

Web design

Webdesign

Pokiaľ máte záujem o programovanie webových riešení ako sú eshopy a portály, webdesign je neoddeliteľnou súčasťou takéhoto riešenia… viac v sekcii Webdesign