Reklamná agentúra ABCDesign

Spoľahlivý partner pre vaše podnikanie

Internetová agentúra ABC Design zabezpečuje pre vás a vašu firmu full servisové služby v oblasti marketingu a vývoj riešení na mieru.  Snažíme sa o to aby sme boli  dlhodobým partnerom a prispeli k rozvoju vášho podnikania. Máme k dispozícií tím odborníkov a dokážeme vyvinúť aj riešenie, kde iní zlyhali. Ak sa chete o nás dozvedieť viac na tejto stránke nájdete informácie o tom ako pracujeme a kto sme.

Tešíme sa na vzájomnú spoluprácu.
Tím ABC Design

Reklama na internete

Kto sme

Už od roku 1 999 zabezpečuje naša internetová reklamná agentúra služby v oblasti programovania, UX, UI, grafiky a marketingu. Sme partnerom množstva veľkých aj malých spoločností. Vďaka komplexnosti našich služieb dokážeme plne zabezpečiť akékoľvek požiadavky na online biznis, marketing alebo firemné systémy, od ich návrhu až po nasadenie. Z tohto dôvodu naše služby ponúkame aj formou outsourcingu (subdodávok) pre reklamné agentúry, internetové agentúry, programátorské firmy, grafické štúdiá a jednotlivcov. Spolupracujeme s viacerými agentúrami v Rakúsku, Nemecku, Veľkej Británii a USA.

Ako pracujeme

Spolu zlepšíme vaše podnikanie

Pri tvorbe alebo návrhu ktoréhokoľvek nášho riešenia dbáme na Vaše potreby, a na ich základe sa snažíme navrhnúť najlepšiu stratégiu na efektívne zlepšenie súčasného stavu. Pri tom dbáme predovšetkým na pomer nákladov a prínosu pre klienta. Z tohto dôvodu je pre kvalitný návrh Vášho riešenia dobré, ak budeme pred zaslaním cenovej ponuky informovaní o hrubom rozpočte, ktorý si do riešenia želáte investovať.

Ako pracujeme
Spoľahlivosť

Spoľahlivosť

Flexibilita

Flexibilita

Rýchlosť

Rýchlosť

Dodržanie termínov

Dodržanie termínov

čo robíme

Čo robíme a v čom

Veci kde sme doma, aj keď je toho omnoho viac…

Pri tvorbe našich riešení pracujeme s rôznymi opensourcovými platformami ako sú WordPress, Typo3, Prestashop, Magento. Do týchto platforiem dokážeme vyvinúť akúkoľvek požadovanú funkcionalitu. Okrem nich však riešime aj vývoj na mieru či už prostredníctvom frameworkov ako sú React, Laravel, Nette a iné. Ovládame PHP, Javascript, Javu, X Code a mnohé ďalšie technológie. Nevytvárame iba web stránky a eshopy, ale dokážeme vytvárať aj firemné systémy a rôzne aplikácie.

Pomôžeme Vám pri tvorbe online kampaní  google ads, facebook, instagram, heureka, youtube, emailovom marketingu a mnohých ďalších.  Okrem online kampaní sa dokážeme postarať aj o návrhy printovej reklamy ako sú napríklad letáky, billboardy, city light, návrhy reklám do časopisov atď. nerobí nám problém ani produktový či obalový obalový dizajn.

Starajú sa o vás

Spolu zlepšíme vaše podnikanie

Rastislav - marketing expert

Rastislav

CEO

Mám na starosti chod firmy, navrhujem dokumentácie k systémom a riadim programátorov, aby Váš projekt dopadol podľa Vašich očakávaní. Moje znalosti sú v grafike a marketingu, kde sa starám najmä o väčších klientov.

Jozef - návrhy firmených systémov

Jozef

Executive Manager

Riadim projekty pri vývoji firemných systémov pre väčšie spoločnosti a venujem sa aj automatizácii procesov. Ovládam natívne anglický aj kórejský jazyk, ale nestratím sa ani v nemčine. Práve preto sa väčšinou starám o zahraničných zákazníkov.

Xandra

Alexandra

Account Manager & Law

Mám na starosti cenové ponuky, komunikáciu s Vami a mám dohľad nad vývojom projektu. Ovládam WordPress a CSS a vypomáham pri projektoch. Okrem toho riešim v spolupráci s advokátskou kanceláriou aj zmluvné náležitosti.

Martin - prestashop

Martin

Account Manager

Venujem sa tvorbe eshopov a mojou najsilnejšou stránkou je Prestashop. Na základe grafiky pripravím základné nastavenia systému pre programátorov. Komunikujem s Vami o tvorbe, funkcionalitách a vylepšeniach eshopu.

Jan - Typo3 programátor

Jan

Programátor TYPO3 expert

Naprogramujem web, eshop aj systém. Som na pomoci tam, kde iní zlyhali, avšak mojou najsilnejšou stránkou je vývoj na TYPO3. Venujem sa prevažne dlhodobým projektom, ako sú napríklad Cinemax, Soga a Cryoniq.

Miro - backend programátor

Mirek

Back end developer

Programujem backend – to je tá časť systému, ktorú nevidíte, ale je dôležitá pre správne fungovanie systému alebo portálu. Pracujem najmä na väčších projektoch na mieru, kde je moja práca nepostrádateľná.

Alex - Frontend developer

Alex

Front end developer

Programujem frontend – to je to, čo vidí užívateľ portálu alebo systému. Špecializujem sa na React a som v ňom expert. Riešim väčšinou veľké portálové riešenia a firemné systémy. Za sebou mám viacero veľkých projektov.

Martin - junior wordpress developer

Martin

Wordpress developer

Špecializujem sa na WordPress. Som vo firme nový a veľa sa učím, takže mám na starosti najmä menšie projekty. Po schválení grafického návrhu poputuje vývoj web stránky na WordPresse ku mne.

Františka - copywriter

Františka

Grafička, dizajnérka, copywriting

Robím grafické návrhy, píšem obsah web stránok a napĺňam projekty obsahom. Hoci ešte študujem právo pravdepodobne sa budem venovať grafike naďalej.

Rebeka - správa sociálnych sietí

Rebeka

Account manager

Starám sa o bezproblémový priebeh vývoja vášho riešenia. Okrem toho mám na starosti správu sociálnych sietí a content marketing. Ďalšou z mojich činností je aj návrh stratégií kampaní v online priestore.

Pre koho robíme

Spolu zlepšíme vaše podnikanie

Firmy a spoločnosti

Vďaka našim rozsiahlym skúsenostiam z oblasti tvorby webov, eshopov a marketingu dokážeme zvýšiť povedomie o značke aj zisk vašej firmy. Mimo štandardných webových agentúr máme rozsiahle skúsenosti aj s návrhmi a implementáciami firemných systémov, ktoré zefektívňujú fungovanie vašej spoločnosti. Nezáleží, či ste veľká, alebo malá firma, dokážeme pomôcť každému.

Outsourcing pre Internetové agentúry

Benefit spolupráce s nami spočíva v tom, že dokážeme externe zabezpečiť komplexné služby v časoch, ak má agentúra prebytok zákaziek, o ktoré nechce prísť, alebo ich potrebuje mať vyvinuté v určitom čase, aby splnila deadline, avšak kvôli prebytku práce, alebo výpadku kľúčových ľudí ich nestíha dokončiť načas. Spolupracovať s agentúrou dokážeme aj ako komplexný subdodávateľ služieb, čo znamená, že vaša agentúra sa stará iba o predaj a všetko ostatné zabezpečujeme my.

Outsourcing pre grafické štúdiá

Grafickým štúdiám vieme pomôcť pri probléme s nedostatkom kapacít na grafiku, ale hlavným benefitom spolupráce s nami, je naša znalosť programovania. To znamená, že vy navrhnete grafiku webu, eshopu, portálu alebo aplikácie a my naprogramujeme riešenie.

Outsourcing pre programátorské firmy

Pre programátorské firmy vieme pomôcť s návrhom grafiky UI a UX, prípadne zabezpečiť projektovú dokumentáciu, aby sa vašim programátorom urýchlila a zjednodušila práca. Projektovú dokumentáciu napíšeme tak, aby pri programovaní projektu nedochádzalo k nedorozumeniam.

Jednotlivci

Rovnaké možnosti spolupráce, aké ponúkame pre veľké spoločnosti a internetové, reklamné, programátorské agentúry a grafické štúdiá, môžete s nami využiť aj ako jednotlivec. Vďaka našej pomoci vás vieme odbremeniť od práce a vy sa môžete venovať získavaniu zákazníkov. Akýkoľvek produkt z nášho portfólia vám vieme zabezpečiť na kľúč, netreba sa báť, naše ceny sú priaznivé.

Ako prebieha spolupráca s nami

Kontaktujte nás

1. Kontakt

vypočujeme si
vaše potreby

Stratégia kampaní

2. stratégia

narvhneme
vhodné riešenie

chem nový web

3. Začiatok prác

po úhrade 50%
z ceny projektu

dokončenie web stránky

4. Finalizácia

zapracovanie
pripomienok

Spolupráca

5. spustenie

dokončenie projektu
a úhrada zvyšku prác

Zlepšenie web stránky

6. zlepšenie

návrhy na zlepšenie
pre Vaše väčšie výnosy

timeline

Chcete kvalitné riešenie? Ozvite sa nám

Kontaktný formulár

  Telefón a email

  Pondelok až piatok
  od 10:00 do 18:00

  ak náhodou nezdvíhame sme na stretnutí ozveme sa späť

  alebo nonstop emailom

  prípadne sms na horeuvedené telefónne číslo