« Back

Internetová reklamná agentúra ABCDesign

Spoľahlivý partner pre firmy, programátorské, dizajnové a reklamné agentúry aj jednotlivcov

Už od roku 1 999 zabezpečuje naša internetová reklamná agentúra služby v oblasti programovania, grafiky a marketingu. Sme partnerom množstva veľkých aj malých spoločností. Vďaka komplexnosti našich služieb dokážeme plne zabezpečiť akékoľvek požiadavky na online biznis, marketing alebo firemné systémy od ich návrhu až po nasadenie. Z tohto dôvodu naše služby ponúkame aj formou outsourcingu (subdodávok) pre reklamné agentúry, internetové agentúry, programátorské firmy, grafické štúdiá a jednotlivcov. Spolupracujeme s viacerými agentúrami v Rakúsku, Nemecku, Veľkej Británii a USA.

Webdesign and Programming Outsourcing

Možnosti spolupráce s internetovou agentúrou ABCDesign – Priama spolupráca alebo outsourcing

Spolu nájdeme riešenie ako vám môžeme pomôcť

blank

Outsourcing pre Internetové agentúry

Benefit spolupráce s nami spočíva v tom, že dokážeme externe zabezpečiť komplexné služby v časoch, ak má agentúra prebytok zákaziek, o ktoré nechce prísť, alebo ich potrebuje mať vyvinuté v určitom čase, aby splnila deadline, avšak kvôli prebytku práce, alebo výpadku kľúčových ľudí ich nestíha dokončiť načas. Okrem tohto, vďaka našim priaznivým cenám, dokážeme spolupracovať s agentúrou aj ako komplexný subdodávateľ služieb, čo znamená, že vaša agentúra sa stará iba o predaj a všetko ostatné zabezpečujeme my.

blank

Firmy

Vďaka našim rozsiahlym skúsenostiam z oblasti tvorby webov, eshopov a marketingu dokážeme zvýšiť povedomie o značke aj zisk vašej firmy. Mimo štandardných webových agentúr máme rozsiahle skúsenosti aj s návrhmi a implementáciami firemných systémov, ktoré zefektívňujú fungovanie vašej spoločnosti. Nezáleží, či ste veľká, alebo malá firma, dokážeme pomôcť každému.

blank

Outsourcing pre Grafické štúdiá

Grafickým štúdiám vieme pomôcť pri probléme s nedostatkom kapacít na grafiku, ale hlavným benefitom spolupráce s nami, je naša znalosť programovania. To znamená, že vy navrhnete grafiku webu, eshopu, portálu alebo aplikácie a my naprogramujeme riešenie.

blank

Outsourcing pre Programátorské firmy

Pre programátorské firmy vieme pomôcť s návrhom grafiky UI a UX, prípadne zabezpečiť projektovú dokumentáciu, aby sa vašim programátorom urýchlila a zjednodušila práca. Projektovú dokumentáciu napíšeme tak, aby pri programovaní projektu nedochádzalo k nedorozumeniam.

blank

Jednotlivci

Rovnaké možnosti spolupráce, aké ponúkame pre veľké spoločnosti a internetové, reklamné, programátorské agentúry a grafické štúdiá, môžete s nami využiť aj ako jednotlivec. Vďaka našej pomoci vás vieme odbremeniť od práce a vy sa môžete venovať získavaniu zákazníkov. Akýkoľvek produkt z nášho portfólia vám vieme zabezpečiť na kľúč, netreba sa báť, naše ceny sú priaznivé.

blank

Spoľahlivosť

blank

Flexibilita

blank

Rýchlosť

blank

Dodržanie termínov

Starajú sa o vás

blank

Rastislav

CEO

blank

Alexandra

Account Manager

blank

Jozef

Executive Manager

blank

Rebeka

Account Manager

blank

Andrea

Account Manager

blank

Michaela

Account Manager

Ako prebieha spolupráca s nami

Pri tvorbe alebo návrhu ktoréhokoľvek nášho riešenia dbáme na Vaše potreby, a na ich základe sa snažíme navrhnúť najlepšiu stratégiu na efektívne zlepšenie súčasného stavu. Pri tom dbáme predovšetkým na pomer nákladov a prínosu pre klienta. Z tohto dôvodu je pre kvalitný návrh Vášho riešenia dobré, ak budeme pred zaslaním cenovej ponuky informovaní o hrubom rozpočte, ktorý si do riešenia želáte investovať.

blank

Ozvete sa nám

blank

Analýza vašich potrieb a otázky

blank

Návrh riešenia a cenová ponuka

blank

Úhrada 50% zálohy

blank

Vytvorenie riešenia a spustenie do sveta