Správa kampaní Google Ads

Získajte viac zákazníkov z Google

Čo viem získať s Google Ads?

Zvýšte svoje predaje
VĎAKA ABCDesign

Kampaň Google Ads dokáže osloviť milióny až miliardy ľudí po celom svete. Preto môže kampaň stáť neobmedzené množstvo finančných prostriedkov. Dôležité je preto to, aby vo vami stanovenom rozpočte fungovala čo najefektívnejšie.

Efektívna kampaň cez Google Ads začína pri rozpočte minimálne 1 000 Eur mesačne. Samozrejme, suma investovaná do reklamy závisí od mnohých ďalších faktorov, ako napríklad aký typ publika chcete osloviť, jeho veľkosť a typ vášho podnikania.

Prečo sa rozhodnúť pre nás

Okrem toho, že máme s tvorbou kampaní mnohoročné skúsenosti, rozumieme aj marketingu a vývoju webových stránok a eshopov. Vďaka tomu dokážeme nielen nastaviť kampaň a správne ju zacieliť, ale aj implementovať prípadné zmeny na váš web alebo eshop. Navyše dokážeme odhaliť a odladiť aj prípadné chyby na vašej web stránke, ktoré môžu spôsobiť to, že zákazník u vás nenakúpi aj keď sú všetky reklamy nastavené správne.

Vďaka našim rozsiahlym skúsenostiam sa nám pri niektorých klientoch podarilo zvýšiť ich profit aj viac ako o desaťnásobok za pomerne krátky čas.

Pridajte sa k našim úspešným klientom a dohodnite si nezáväznú konzultáciu.

Ako pracujeme

Snažíme sa pochopiť vaše potreby, ako aj segment vášho podnikania. Každé podnikanie je jedinečné a preto ku každej kampani pristupujeme individuálne. Pre každého nášho klienta preto pripravíme individuálnu stratégiu, aby kampaň čo najpresnejšie zacielila požadované publikum a prinášala požadované výsledky.

Okrem správneho nastavenia kampaní vás v priebehu spolupráce budeme informovať aj o prípadných nedostatkoch na vašom webovom riešení a odporučíme vám potrebné opravy, keďže žiadna kampaň nebude fungovať efektívne bez náležite spracovaného webového riešenia.

Neustále sledujeme najnovšie trendy, aby sme udržali krok s dobou a vyťažili z vašich kampaní maximum!

Čo je dôležité, aby kampaň fungovala správne

Súvisiace služby a ďalšie formy propagácie

Mohlo by vás zaujímať

tvorba web stránok

Tvorba web stránok

Novú web stránku naprogramujeme podľa vytvoreného grafického návrhu… viac sa dozviete v sekcii Tvorba web stránok

SEO - optimalizácia pre vyhľadávače

Optimalizácia pre vyhľadávače

Pokiaľ vlastníte web stránku, je optimalizácia pre vyhľadávače veľmi účinnou formou propagácie… viac v sekcii SEO

Facebook

Sociálny marketing

Oslovte cielene vašich potenciálnych zákazníkov prostredníctvom sociálnych sietí, ako sú Facebook, Instagram a iné … viac v sekcii Marketing na sociálnych sieťach