« Back

Cinemax

# Web   # Eshop   # Systém  # TYPO 3

Pre sieť kín CINEMAX sme vytvorili komplexné riešenie od tvorby web stránky, mobilnú verziu, návrh web predaja vstupeniek, zobrazovanie programu v kinách pred sálami až po prepojenie s kinovým a pokladničným systémom. Web stránku sme vytvorili na redakčnom…

blank
blank

CRYONiQ

# Web   # Správa reklamy   # SEO  # WordPress

Spoločnosť CRYONiQ patrí k svetovým lídrom vo výrobe kryosáun a má pobočky po celom svete. Z tohto dôvodu bola jedným z hlavných nárokov verzia stránky v mnohých jazykoch s tým, že preklady aj obsah budú ovládané z jedného administračného rozhrania.

START SRO

# Logo   # Corporate Identity   # Web  # Systém

Start sro sa zaoberá zakladaním firiem a spoločností a zmenami v nich. Nakoľko sa firma rozšírila a pribudli v nej aj nové služby, vznikla potreba modernizovať koncept web stránky. S novou web stránkou prišla aj požiadavka na modernizáciu loga a všetkých firemných materiálov.

blank
blank

CRATUS

# Grafika   # Web   # WordPress

Advokátska kancelária Cratus sa špecializuje na prípravu podkladov pre verejné obstarávanie. Vzhľadom k tomu, že cieľom web stránky bolo oboznámiť potenciálnu klientelu s rozsahom služieb tejto spoločnosti, ako aj s členmi tímu, pripravili sme jednoduchú a prehľadnú webovú prezentáciu.

REA VIZAZ

# Logo   # Web   # SEO  # WordPress

Pre vizážistku Reu Polakovič sme vytvorili web stránku na mieru, pričom sme najväčší dôraz kládli na prehľadnosť a užívateľskú prístupnosť. Keďže v tomto segmente služieb sa návštevnosť web stránky z mobilných zariadení pohybuje až na úrovni 80% – 90%, navrhli sme aj špeciálnu mobilnú verziu.

blank
blank

Sensor group

# Grafika   # Web   # WordPress

Spoločnosť Sensor Group sa zaoberá výrobou a výskumom detekčných systémov, ktoré sú zamerané na detekciu úniku škodlivých látok do zemského povrchu. Požiadavkou klienta bolo vytvoriť web stránku spoločnosti so zameraním na prezentáciu poskytovaných produktov a služieb.

LIBELLIUS

# Grafika   # Web   # TYPO 3

Web stránka libellius.com je pomerne rozsiahla a obsahuje veľké množstvo článkov a služieb. Preto sme sa už pri pôvodnom riešení orientovali na systém TYPO 3, ktorého výhodou je, práve pri takýchto rozsiahlejších prezentáciách, jeho prehľadnosť a jednoduchá administrácia.

blank
blank

NICHE WINE

# Grafika   # Web   # SEO  # WordPress

Pre výhradného dodávateľa nealkoholického vína Pierre Zero sme pripravili webovú prezentáciu postavenú na systéme WordPress. Najdôležitejšou časťou stránky bol katalóg, v ktorom sú prezentované jednotlivé vína. Užívateľ vďaka tomu dostáva informácie o daných produktoch.