Programovanie a vývoj mobilných aplikácií

iOS a Android aplikácie, hybridné aplikácie

Tvorba mobilných aplikácií

Mobilné aplikácie, ktoré pomôžu rozvinúť váš biznis alebo nápad

Mobilná aplikácia môže výrazne zefektívniť váš firemný systém a priniesť vám lepší prehľad o vašich zamestnancoch, a zároveň vám zjednoduší prístup k údajom firemného systému nech ste kdekoľvek.

Vývoj mobilných aplikácií

Druhy mobilných aplikácií

Čo sú to natívne aplikácie pre iOS a Android?

Na rozdiel od hybridných aplikácií založených na HTML5, majú natívne mobilné aplikácie viacero výhod. Medzi výhody natívnych aplikácií patrí to, že dokážu plne využívať podporu zariadenia, t.j. plný prístup ku GPS lokácii, kamere na zariadení, mikrofónu, kontaktom atď. Vďaka týmto vlastnostiam je možné takúto aplikáciu použiť na akýkoľvek účel. Ďalšou výhodou je, že natívne aplikácie pracujú na väčšine zariadeniach rýchlejšie a stabilnejšie v porovnaní s hybridnými aplikáciami.

Čítať viac

Hybridné aplikácie

Hybridné aplikácie ponúkajú oproti klasickým natívnym aplikáciam niekoľko výhod. Medzi hlavné patrí, že v zariadení sa správajú rovnako ako natívne. Ďalšou výhodou je, že sú stavané na kódoch, ktoré sa používajú pri webových riešeniach. To znamená, že pri prechode výrobcu operačného systému na vyššiu verziu mnohokrát nie je potrebné ich prerobenie na novú verziu operačného systému. Ďalšou nespornou výhodou je, že narozdiel od natívneho vývoja, stačí vytvoriť iba jednu aplikáciu a aplikácia sa nemusí vyvíjať pre viac zariadení samostatne, čo šetrí peniaze aj čas pri vývoji. Takúto aplikáciu využijete, ak potrebujete vyvinúť aplikáciu s menším počtom funkcionalít a nemáte príliš vysoké nároky na rozloženie prvkov.

Zaujalo Vás programovanie aplikácií?

Pravdepodobne budete mať záujem aj o nasledovné služby

tvorba firemných systémov

Firemné systémy

Aplikácie sú často rozšírením firemného systému. Z tohto systému by vás mohla zaujímať nasledovná sekcia Firemné systémy

Web design

UI a UX

Vaša nová aplikácia bude pravdepodobne potrebovať aj návrh vizuálu, pre vás možno bude zaujímať nasledovná sekcia

Programovanie na mieru

Vývoj na mieru

Mobilná aplikácia môže fungovať buď samostatne alebo môže byť prepojená s rozsiahlejším systémom, preto vás môže zaujať sekcia Vývoj na mieru