Tvorba web stránok

tvoríme web stránky, ktoré pomáhajú rastu vášho podnikania

Web stránka, ktorá naplní vaše podnikateľské ciele

Našim cieľom je priniesť vám úspech

Tvoríme web stránky, ktoré slúžia ako nástroj, ktorý poháňa váš podnik a pomáha vám zarábať.
Vďaka našej koncepcii tvorby a znalostiam marketingovej psychológie pre vás navrhneme riešenie na lákanie návštevníkov a ich premenu na vašich zákazníkov.

Vašu web stránku vytvoríme prehľadnú, vzhľadovo príjemnú pre užívateľa a jej ovládanie bude pre vás jednoduché. Týmto dosiahnete svoje ciele.

Pridajte sa k množstvu spokojných podnikateľov, ktorí už svoju webovú prezentáciu zmenili na skutočný nástroj tvorby svojho bohatstva, na dobre namazaný stroj, cez ktorý sa im sypú zákazky a profit.

Vďaka web stránke od nás rozbehnete akékoľvek podnikanie

Web stránka nie je cieľ – cieľ je priniesť vám čo najviac zákazníkov

Návštevnosť web stránky

Umiestnenie webu

v google alebo platená reklama

Tvorba web stránky

Vzhľad a prehľadnosť

dostatok informácií o produkte

Objednávka z web stránky

Výzva k akcii a kontakt

jednoduchý kontakt

Nárast tržieb cez web stránku

zvýšnie tržieb

cieľ webstánky

zdroj návštevnosti

Umiestnenie webu

v google alebo platená reklama

Tvorba web stránky

Vzhľad a prehľadnosť

dostatok informácií o produkte

Objednávka produktov

Výzva k akcii a kontakt

jednoduchý kontakt

zvýšenie tržieb z webu

zvýšnie tržieb

cieľ webstánky

Na to, aby sme pri tvorbe web stránky naplnili jej hlavný cieľ – t.j. zvýšenie dopytu po vašich tovaroch a službách, je potrebné vytvoriť naozaj kvalitné a sofistikované riešenie a priniesť naňho aj návštevnosť. Návštevnosť na vašu web stránku vieme získať viacerými spôsobmi, o ktorých sa dočítate v sekciách SEO alebo Platená reklama.

9. kľučových vecí aby váš web prinášal viac

Čo je dôležité pri kvalitnej web stránke

Prehľadnosť

aby sa návštevník nestratil

Ak je vaša stránka neprehľadná, návštevník sa nevie dostať k požadovanej informácii a z vašej stránky odíde. Preto sa pri tvorbe web stránok snažíme o to, aby bol váš web čo najprehľadnejší.

UI a UX     Analýzy zákazníkov

Texty

aby rozumel čo ponúkate

Zrozumiteľnosť textu na web stránke je takmer najdôležitejšia časť vývoja. Ak totiž návštevník nerozumie posolstvu, ktoré mu chcete odkázať, bude zmätený a zo stránky odíde.

Fotky

aby to videl

Raz vidieť je lepšie ako stokrát počuť alebo čítať. Vďaka kvalitným fotografiám si návštevník bude vedieť okamžite urobiť dojem o ponúkanom tovare alebo službe.

Fotografovanie a foto banky

Systém

ovládanie stránky a funkcie

Od systému, na ktorom je web stránka postavená bude závisieť, ako jednoducho dokážete upravovať informácie, ktoré budú na web stránke zobrazené. Systém má vplyv aj na funkcionalitu.

WordPress   Typo3   CMS

Rýchlosť

zákazník nepočká

Web stránka by sa mala načítať čo najrýchlejšie, aby návštevník stránky nemusel čakať, kým sa dostane k požadovanému obsahu. Rýchlosť web stránky má vplyv aj na vyhľadávač Google.

Grafika a spracovanie

buduje dôveru

Ak vaša web stránka vyzerá dobre, rovnako dobre sa na nej cíti aj návštevník. Tým u neho vzbudzujete dôveru vo váš produkt alebo služby. Budovanie dôvery je základom požadovaných výsledkov.

SEO a reklama

bez návštevnosti nie je zisk

Web stránka, ktorá nemá návštevnosť, ako keby ani neexistovala. Návštevnosť na vašu web stránku dokážeme zabezpečiť viacerými spôsobmi, pričom SEO a reklama sú najefektívnejšie.

SEO   PPC   FB   IG

Corporate identity

aby bolo jasné, že ste to vy

Web stránka by mala byť graficky navrhnutá tak, aby obsahovala prvky vašej firemnej identity, aby si návštevník pri návšteve web stránky ihneď vedel vybaviť, že ide práve o vašu firmu.

Interaktivita

zjednodušuje orientáciu

Okrem vyššie spomenutých vecí je dôležitou súčasťou web stránky aj výzva k akcii. Túto akciu viete zákazníkovi zjednodušiť pomocou prvkov, ktoré ho navádzajú k odoslaniu dopytu alebo k nákupu.

Prečo sa obrátiť na nás

naše výsledky hovoria za všetko

S viac ako 20 rokmi skúseností v oblasti tvorby webových stránok a marketingu sme tu, aby sme vám pomohli dosiahnuť vaše podnikateľské ciele. Naše rozsiahle skúsenosti nám umožňujú vytvárať webové stránky, ktoré sú nielen esteticky príťažlivé, ale aj zamerané na premenu návštevníkov stránky na zákazníkov. Chápeme vaše potreby a vytvárame riešenia, ktoré sú prispôsobené typu vášho zákazníka.

Máme skutočné programátorské zručnosti, čo znamená, že dokážeme vytvoriť akúkoľvek funkcionalitu na mieru. Vaša webová stránka bude vytvorená presne podľa určeného cieľa, čo vám umožní dosiahnuť rast vo vašom podnikaní..

Rozdiel medzi nami a ostatnými webovými firmami je v našom prístupe. Dodržiavame termíny a udržiavame otvorenú komunikáciu, aby sme vás informovali o pokroku vášho projektu. Sme tu, aby sme vám pomohli dosiahnuť úspech, a to znamená, že vám prinesieme výsledky, ktoré očakávate.

Spojte sa s nami a začnime spolu budovať webové stránky, ktoré vám pomôžu rásť.

Zvýšte svoje predaje
VĎAKA ABCDesign

Ako naplníme váš cieľ

Vaša webová stránka je dôležitou súčasťou vašej cesty k úspechu, ale to je len začiatok. Chceme vám ponúknuť komplexné riešenia, ktoré vám pomôžu dosiahnuť optimálne výsledky. Jedným z týchto riešení je optimalizácia pre vyhľadávače (SEO), ktorá je kľúčová pre zvýšenie návštevnosti vašej webovej stránky.

Ak hľadáte rýchle výsledky, môžeme vám pomôcť s platenou reklamou. Nastavíme vašu reklamu tak, aby oslovila presne tých zákazníkov, ktorí hľadajú vaše produkty alebo služby. Tým sa zabezpečí, že váš investičný návrat bude maximálny.

Tu však naša práca nekončí. Po spustení kampane neustále sledujeme a analyzujeme správanie návštevníkov na vašej webovej stránke. Táto analýza nám pomáha vylepšovať a odladiť jednotlivé procesy, aby sme zvýšili mieru dopytov alebo nákupov.

Spojte sa s nami a začnime spolu budovať cestu k vášmu úspechu.

Aká bude cena web stránky

Každé riešenie je individuálne a úzko súvisí s vašimi predstavami, rozsahom vašej webovej stránky a investíciou, ktorú ste ochotní do nej vložiť. Zaslúžite si len to najlepšie. Preto je dôležité, aby kvalita vašej webovej stránky zodpovedala sume, ktorú do nej investujete. Ak do nej investujete viac, môžete očakávať vyššiu kvalitu, ktorá priláka viac zákazníkov a zvýši váš zisk.

Ak investujete do reklamy, je kľúčové, aby vaša webová stránka bola na rovnakej kvalitatívnej úrovni ako vaše marketingové výdavky. Ak je kvalita vašej stránky nízka, môžete síce prilákať návštevníkov, ale tí môžu rýchlo odísť. Dokonca aj horšie, môže to negatívne ovplyvniť ich obraz o vašej firme. Preto, ak chcete, aby vaša reklama bola efektívna je dôležité, aby vaša webová stránka bola dokonale odladená.

Premýšľajte o tom ako o investícii do budúcnosti vášho podnikania. Kvalitná webová stránka nie je luxus, ale nevyhnutnosť pre moderné podnikanie. A my sme tu, aby sme vám pomohli dosiahnuť tento cieľ.

Chcete vedieť, koľko by mohlo stáť váš optimálne navrhnuté riešenie? Neváhajte nás kontaktovať

 

Dohodnite si s nami Bezplatnú konzultáciu

Radi vám všetko vysvetlíme

Ochutnávka
našich prác