Tvorba web stránok

tvoríme web stránky, ktoré predávajú

Web stránka – jeden z pilierov úspešného podnikania

Cieľom vašej novej webovej stránky bude zvýšiť vám zisk. Stránka nemá byť len postranný doplnok vašej firmy. Má byť nástrojom na zarábanie, hnacím motorom vášho podnikania.
Vďaka našej koncepcii tvorby vytvoríme riešenie na lákanie návštevníkov, ich premenu na vašich zákazníkov a zvyšovanie vášho obratu.

Vašu web stránku urobíme prehľadnú, vzhľadovo príjemnú pre užívateľa, jej ovládanie bude pre vás čo najjednoduchšie. Týmto dosiahnete svoje ciele.

Pridajte sa k množstvu iných podnikateľov, ktorí už svoju webovú prezentáciu zmenili na skutočný nástroj tvorby svojho bohatstva, na dobre namazaný stroj, cez ktorý sa im sypú zákazky a profit.

Vďaka web stránke od nás rozbehnete akékoľvek podnikanie

Web stránka nie je cieľ – cieľ je priniesť vám čo najviac zákazníkov

Návštevnosť web stránky

Umiestnenie webu

v google alebo platená reklama

Tvorba web stránky

Vzhľad a prehľadnosť

dostatok informácií o produkte

Objednávka z web stránky

Výzva k akcii a kontakt

jednoduchý kontakt

Nárast tržieb cez web stránku

zvýšnie tržieb

cieľ webstánky

zdroj návštevnosti

Umiestnenie webu

v google alebo platená reklama

Tvorba web stránky

Vzhľad a prehľadnosť

dostatok informácií o produkte

Objednávka produktov

Výzva k akcii a kontakt

jednoduchý kontakt

zvýšenie tržieb z webu

zvýšnie tržieb

cieľ webstánky

Na to, aby sme pri tvorbe web stránky naplnili jej hlavný cieľ – t.j. zvýšenie dopytu po vašich tovaroch a službách, je potrebné vytvoriť naozaj kvalitné a sofistikované riešenie a priniesť naňho aj návštevnosť. Návštevnosť na vašu web stránku vieme získať viacerými spôsobmi, o ktorých sa dočítate v sekciách SEO alebo Platená reklama.

Web stránka ako nástroj

Čo je dôležité pri kvalitnej web stránke

Prehľadnosť

aby sa návštevník nestratil

Ak je vaša stránka neprehľadná, návštevník sa nevie dostať k požadovanej informácii a z vašej stránky odíde. Preto sa pri tvorbe web stránok snažíme o to, aby bol váš web čo najprehľadnejší.

UI a UX     Analýzy zákazníkov

Texty

aby rozumel čo ponúkate

Zrozumiteľnosť textu na web stránke je takmer najdôležitejšia časť vývoja. Ak totiž návštevník nerozumie posolstvu, ktoré mu chcete odkázať, bude zmätený a zo stránky odíde.

Fotky

aby to videl

Raz vidieť je lepšie ako stokrát počuť alebo čítať. Vďaka kvalitným fotografiám si návštevník bude vedieť okamžite urobiť dojem o ponúkanom tovare alebo službe.

Fotografovanie a foto banky

Systém

ovládanie stránky a funkcie

Od systému, na ktorom je web stránka postavená bude závisieť, ako jednoducho dokážete upravovať informácie, ktoré budú na web stránke zobrazené. Systém má vplyv aj na funkcionalitu.

WordPress   Typo3   CMS

Rýchlosť

zákazník nepočká

Web stránka by sa mala načítať čo najrýchlejšie, aby návštevník stránky nemusel čakať, kým sa dostane k požadovanému obsahu. Rýchlosť web stránky má vplyv aj na vyhľadávač Google.

Grafika a spracovanie

buduje dôveru

Ak vaša web stránka vyzerá dobre, rovnako dobre sa na nej cíti aj návštevník. Tým u neho vzbudzujete dôveru vo váš produkt alebo služby. Budovanie dôvery je základom požadovaných výsledkov.

SEO a reklama

bez návštevnosti nie je zisk

Web stránka, ktorá nemá návštevnosť, ako keby ani neexistovala. Návštevnosť na vašu web stránku dokážeme zabezpečiť viacerými spôsobmi, pričom SEO a reklama sú najefektívnejšie.

SEO   PPC   FB   IG

Corporate identity

aby bolo jasné, že ste to vy

Web stránka by mala byť graficky navrhnutá tak, aby obsahovala prvky vašej firemnej identity, aby si návštevník pri návšteve web stránky ihneď vedel vybaviť, že ide práve o vašu firmu.

Interaktivita

zjednodušuje orientáciu

Okrem vyššie spomenutých vecí je dôležitou súčasťou web stránky aj výzva k akcii. Túto akciu viete zákazníkovi zjednodušiť pomocou prvkov, ktoré ho navádzajú k odoslaniu dopytu alebo k nákupu.

Prečo sa obrátiť na nás

Tvorbe web stránok sa venujeme už vyše 20 rokov. Za ten čas sme získali mnoho cenných skúseností, vďaka ktorým výsledok našej práce dosahuje požadované ciele. Pri vývoji sa snažíme pochopiť vaše potreby a psychologicky sa vcítiť do role vášho zákazníka. Vďaka tomu dokážeme vytvoriť naozaj sofistikované riešenie, ktoré bude vašej firme prinášať osoh mnoho rokov.

Na rozdiel od mnohých ďalších webových firiem, dodržujeme termíny a vždy s vami komunikujeme. Máme záujem na tom, aby vám vaša web stránka priniesla požadované výsledky. Navyše, okrem týchto faktov, vieme naozaj programovať, čiže dokážeme vytvoriť takmer akúkoľvek požadovanú funkcionalitu a urobiť vaše riešenie presne podľa vašich požiadaviek a predstáv.

Zvýšte svoje predaje
VĎAKA ABCDesign

Ako naplníme váš cieľ

Ako sme už vyššie uviedli, web stránka je iba jednou časťou úspechu. Z tohto dôvodu sa naša firma venuje komplexným riešeniam, ktoré tento úspech zabezpečia. Jedným z nich je napríklad aj optimalizácia pre vyhľadávače (SEO), ktorá na vašu web stránku prinesie návštevnosť. Pokiaľ budete chcieť s vašou web stránkou dosiahnuť okamžité výsledky, budete pravdepodobne, okrem samotnej web stránky, potrebovať aj platenú reklamu. Správne nastavenie reklamy zabezpečí, aby na vašu web stránku prichádzali práve tí zákazníci, ktorí majú záujem o váš tovar alebo služby. Avšak, ani to nemusí byť dostačujúce pre úspech. V súvislosti s tým, na vašej web stránke po spustení kampane, vykonávame analýzy správania sa jej návštevníkov, aby sme vedeli odladiť jednotlivé procesy a tým zvýšiť podiel dopytov alebo nákupov.

Aká bude cena web stránky

Každé riešenie je individuálne a závisí od viacerých faktorov. Medzi tieto faktory patrí to, aká je vaša predstava o web stránke, jej rozsahu, či a koľko chcete investovať do reklamy a koľko peňazí chcete z web stránky získať. Pokiaľ budete platiť reklamu, vaša web stránka mala byť adekvátna k vynaloženým prostriedkom. Je to z toho dôvodu, že v opačnom prípade síce budete mať na web stránke návštevnosť, avšak tá vám bude z web stránky odchádzať z dôvodu jej nedostatočnej prepracovanosti.

Zaujímalo by vás koľko bude stáť vaše riešenie? Neváhajte nás kontaktovať, všetko vám vysvetlíme a pripravíme nezáväznú cenovú ponuku.

Ochutnávka
našich prác