« Back

Návrh letáku, plagátu, brožúry – grafika – grafické práce

Grafika na mieru pre akýkoľvek printový materiál – DTP

Pútavo a prehľadne vytvorený propagačný materiál, ako je brožúra, leták, či plagát, môže pomôcť vašej spoločnosti efektívne odprezentovať vašu ponuku výrobkov, tovaru, či služieb. Dobre spracovaná grafika týchto materiálov napomôže k budovaniu dôvery v daný produkt alebo službu, a môže zlepšiť váš predaj. Kvalitný grafický návrh by mal vychádzať z vašej corporate identity a nemal by obsahovať zbytočné rušivé prvky. Aby vaše materiály pôsobili seriózne, pri návrhu je dôležitá gramatická korektúra a predtlačová príprava.

blank

Grafika na printové materiály

Čo vám vieme ponúknuť

Návrh letáku

Návrh letáku – grafika na leták – oslovte zákazníkov efektívnejšie

Napriek tomu, že väčšina reklamného trhu sa presúva do online sveta, pri otvorení lokálnych prevádzok alebo donáškových služieb, môže byť leták efektívnou formou marketingu. Pri návrhu letáku je dôležité podať oslovovanej skupine informácie čo najkratšie a najjednoduchšie, aby priniesli požadovaný efekt. Grafika letáku napomáha k dôveryhodnosti vášho produktu, služby alebo prevádzky, preto by mala byť pripravená profesionálne. Aby bol leták vytlačený v správnych farbách, ako boli navrhnuté, je nevyhnutné urobiť jeho predtlačovú prípravu.

Nie je leták ako leták, a profesionálne spracovanie môže výrazne zvýšiť efektivitu vašej kampane.

Návrh plagátu

Návrh plagátu – upútajte vášho zákazníka alebo návštevníka akcie

Rovnako ako pri letákoch, významom plagátu je upútať potenciálneho zákazníka alebo návštevníka akcie v čo najkratšom čase. Grafika by mala obsahovať oslovujúci slogan, a dôležité prvky by mali byť dostatočne veľké, aby ich bolo možné čítať aj z väčšej diaľky.

Brožúra

Brožúra – odprezentujte svoje produkty a služby

Brožúra napomáha firme prezentovať jej produkty a služby. Existujú dva typy brožúr. Prvou z nich je tlačená forma, ktorou sa firma vo väčšine prípadov prezentuje na výstavách alebo iných prezentačných akciách. Jej výhodou je to, že množstvo ľudí aj v dobe internetu obľubuje tlačené materiály, ktoré sa im lepšie čítajú a vyznačujú. Pre tento typ brožúry je dôležitá gramatická korektúra, správne zalomenie textu, grafika vychádzajúca z corporate identity a predtlačová príprava. Pri oslovovaní zákazníkov na diaľku sa v dnešnej dobe často využíva pdf brožúra. Tento typ dokumentu je možné potenciálnemu zákazníkovi odoslať do mailu. Pri tomto type brožúry je veľmi dôležitým faktorom, aby zákazník dostal pútavé informácie okamžite po otvorení tejto brožúry.
V prípade záujmu o grafický návrh brožúry vám radi poradíme.

Billboard - grafika

Billboard – zvýšte povedomie o vašej značke

Billboard sa často používa na lokálnu prezentáciu vašej firmy, na zvýšenie povedomia o značke alebo lokalite firmy. Často je využívaný aj na politickú reklamu. Kvalitná grafika billboardu musí obsahovať jasné a jednoduché posolstvo a kvalitné a pútavé fotografie, ktoré sú vhodne zladené s ostatným obsahom. Fotografie na billboard je možné zakúpiť buď z fotobanky alebo môžete využiť služby profesionálneho fotografa.

blank

Vizitky, hlavičkové papiere, obálky a pečiatky

Tvoria súčasť firemnej komunikácie a majú veľký vplyv na dôveryhodnosť vašej firmy. Preto by mala byť grafika týchto materiálov spracovaná profesionálne. Viac sa dozviete v sekcii Tvorba loga a corporate identity.

Mohlo by vás zaujímať

Ďalšie súvisiace služby

tvorba loga a corporate identity

Tvorba loga

logo a CI ako
základ vizuálu

Od vizuálu loga a celkovej corporate identity závisí aj vzhľad printových materiálov, preto by vás mohla zaujímať sekcia Tvorba loga a CI

forogra produktová a reklamná fotografia

Fotografovanie

pre dokonalý vzhľad
printových materiálov

Okrem firemnej identity sa na vzhľade printových materiálov podieľajú aj použité fotografie, preto stojí za zváženie využiť profesionálneho fotografa

Tvorba web stránok

Tvorba web stránok

z printu do sveta
online

Web stránka v štýle vašej corporate identity v súlade s vašimi printovými materiálmi zvýši dôveryhodnosť vašej firmy… viac v sekcii Tvorba web stránok

Nami vytvorené printové materiály

Pozrite si naše práce

blank

Spoľahlivosť

blank

Flexibilita

blank

Rýchlosť

blank

Dodržanie termínov