« Back

Google, facebook a instagram reklama

Platená propagácia – správne nastavenie kampaní ušetrí množstvo prostriedkov a zároveň zvýši váš zisk

Začali ste s podnikaním? Alebo potrebujete zvýšiť počet zákazníkov? Platená internetová reklama prostredníctvom Google, facebook alebo instagram, môže pomôcť k rýchlemu štartu alebo rastu vášho podnikania.

blank

Platená reklama a jej formy

Ako vám vieme pomôcť

blank

Facebook reklama

Propagácia prostredníctvom sociálnej siete Facebook má množstvo výhod. Jednou z nich je, že na propagáciu produktu alebo služby nepotrebujete vlastniť ani webovú stránku. Pre správne nastavenie kampane je dôležitých množstvo faktorov, napríklad typ produktu alebo služby, ako aj cieľ vašej reklamy, či potrebujete zvýšiť povedomie o značke alebo získať kupujúcich zákazníkov. Prostredníctvom sociálnej siete Facebook sa viete presne zamerať na typ zákazníka, ktorého oslovujete. Ďalšou výhodou je relatívne nízka cena. Aj napriek tejto skutočnosti je správne nastavenie takejto kampane, rovnako ako pri Google reklame, nesmierne dôležité a jej správu odporúčame zveriť do rúk profesionálov.

blank

Instagram reklama

Instagram je sociálna sieť s vyše 1 miliardou používateľov a stále zaznamenáva prudký nárast. Obsahuje rozmanitú komunitu užívateľov s neobmedzeným marketingovým potenciálom. Tým, že Instagram a Facebook sú vzájomne prepojené, je jednoduchšie zacieliť publikum. Ďalšou výhodou je, že do Instagramu sa dá integrovať služba Shopify a vďaka tomu dokážete predávať svoje výrobky okamžite. Na spustenie instagramovej kampane existuje viacero možností, avšak znalosť toho, čo chcete dosiahnuť je v tomto prípade nevyhnutná. Na propagáciu môžete využiť viacero typov reklám, ako sú reklamné fotografie, videoreklamy, karusely a príbehy. Správne využitie tejto sociálnej siete môže zvýšiť povedomie o vašej značke a zároveň dokážete dosiahnuť aj vyššie predaje. Správu týchto kampaní však odporúčame zveriť do rúk profesionálom.

blank

LinkedIn reklama

Výhodou reklamy na sociálnej sieti LinkedIn je, že je zameraná na pracovný a profesionálny segment, čo prináša množstvo výhod. Prevažnú časť používateľov predstavujú vzdelaní ľudia s vyšším príjmom. Z tohto dôvodu je reklama na tejto platforme najúčinnejšia pre segmenty, ktoré vyhľadávajú zákazníkov z určitých odborov a profesií. Je vhodná na propagáciu produktov a služieb, ktoré sú zamerané na konkrétne odvetvia a pozície pracovných miest. Ako ste sa dočítali, LinkedIn vám vie priniesť hodnotných zákazníkov, avšak je nutné takúto kampaň dobre zacieliť, preto jej správu odporúčame vložiť do rúk profesionálom.

Súvisiace služby a ďalšie formy propagácie

Mohlo by vás zaujímať

Tvorba web stránok

Tvorba web stránok

k novej reklame
nová web stránka

K reklame Google Ads je kvalitná web stránka nevyhnutnosťou… viac sa dozviete v sekcii Tvorba web stránok

Seo optimalizácia pre vyhľadávače

SEO

optimalizácia
pre vyhľadávače

Pokiaľ vlastníte web stránku, je optimalizácia pre vyhľadávače veľmi účinnou formou propagácie… viac v sekcii SEO – optimalizácia pre vyhľadávače

Printová grafika - dokumentácia

Printová reklama

Výborný doplnok
k online reklame

Ak chcete vašu firmu propagovať nielen prostredníctvom internetu, môže byť pre vás užitočný aj tento typ reklamy… viac v sekcii Printová reklama

blank

Spoľahlivosť

blank

Flexibilita

blank

Rýchlosť

blank

Dodržanie termínov