Copywriting

Písanie textov na web, do kampane, blogu, reklamy

Písanie reklamných článkov

Texty sú základ úspechu

Sú jednou z najdôležitejších súčastí vašej firmnej stratégie. Vďaka textom dokážete poskytnúť zákazníkovi prehľad o tom čo ponúkate. Texty musia upútať, byť prehľadné, správne štrukturované aby sa potenciálnemu zákazníkovi čitali bez problémov. Copywriting, alebo inak nazvané kreatívne písanie viete využiť pri tvorbe web stánky, zlepšiť pozície vo vyhľadávačoch, pri tvorbe akejkoľvek formy reklamy.

Chcete kvalitné texty ktoré predávajú ? Neváhajte nás kontaktovať.

Bez textov nie je seo

Ak máte e-shop, webovú stránku alebo blog vaším cieľom čo najväčší počet doptyov a následný predaj vašich výrobkov alebo služieb. Kvalitne napísané texty vám pri predaji vedia značne pomôcť. Ako? Pokiaľ chcete ušetriť značné množstvo prostriedkov za reklamu vtedy je vhodné optimalizovať stránku pre vyhľadávače. Kvalitné texty sú práve jedným s najdôležitejších faktorov on page optimalizácie. Google je totiž najmä vyhľadávač informácií. Vo väčšine prípadov keď hľadáte nejakú informáciu budete ju pravdepodobne vyhľadávať prostredníctvom google. Ak sa na stránke nenachádza požadovaná informácia google ju nezobrazí. Logické nie? Samozrejme proces je omnoho zložitejší avšak texty sú jedným z najdôležitejších kľúčových faktorov.

Po konzultácii s vami o vašej stránke a vašich predstavách, si my naštudujeme informácie o tom aké služby ponúkate alebo aké produkty predávate na vašej stránke a vytvoríme vám texty na mieru, ktoré vám pomôžu v lepších pozíciách v google. Kvalitné SEO má naozaj veľky význam pre Vašu stránku. Ak chcete mať nie len pekný dizajn stránky ale aj návštevnosť neváhajte nás kontaktovať a využiť našu službu copywritingu.

Kvalitný text
musí byť pútavý a zrozumiteľný

Copywriting - texty na web

Chete predávať? Dajte nám to napísať

pomôžeme s textami na web stránku, navrhneme slogan do kampane a mnohé ďalšie veci

Texty na web stránku – Priorita číslo jedna

Najdôležitejšie pre správne fungovanie vašej stránky sú kvalitné a zrozumiteľné texty, ktoré zaujmú čitateľov a presvedčia ich o kúpe produktu alebo využití vašej služby. Texty na web stránku vám vytvoríme na mieru podľa obsahu vašej stránky a po konzultácii s vami.

Čítať viac

Slogan pre úspech kampane – kvalitný text predá viac

Chcete vašu značku viac zviditeľniť ? Vytvoríme vám výstižný slogan ktorý odprezentuje vašu firmu alebo konkrétny produkt. Dobrý slogan firmu bližšie charakterizuje, nie len že vyzdvihne typ produktu alebo služby ktorú ponúkate ale môže byť prispôsobený aj pre konkrétnu cieľovú skupinu ktorú chcete prilákať. Slogan vytvoríme tak aby zákazník hneď vedel čo vaša firma ponúka.

Čítať viac

Články na podporu SEO – získajte relevantné spätné odkazy

Chcete zvýšiť návštevnosť vašej stránky ? Vytvoríme vám texty ktoré dostanú vašu stránku na vyššiu pozíciu v googli pri výsledkoch vyhľadávania. Po naštudovaní informácii o vašich produktoch a službách vám vytvoríme texty šité na mieru ktoré vám zaručia zvýšenie návštevnosti na vašej stránke.

Čítať viac

Písanie blogov – ľudia vyhľadávajú informácie, prečo im ich neposkytnúť?

Pomocou blogu môžete svojich čitateľov viac informovať o tom čo ponúkate. Na základe častých otázok v e-mailoch od vašich zákazníkov vieme vytvoriť blog o tom čo vašich zákazníkov naozaj zaujíma a na čo hľadajú odpoveď. Pomocou blogu môžete dosiahnuť získanie nových zákazníkov a vyššiu návštevnosť na vašej stránke.

Čítať viac

texty do reklamných kampaní – oslovte viac zákazníkov

Rozmýšľate nad reklamnou kampaňou ? Napíšme vám texty ktoré bude predávať. Reklama vám pomôže zvýšiť objednávky, zisk a predbehnúť konkurenciu. Textami odprezentujeme vašu firmu, značku, konkrétny produkt alebo službu. Vďaka reklame získate nových zákazníkov.

Čítať viac

Zaujal Vás copywriting?

Pravdepodobne budete mať záujem aj o nasledovné služby

tvorba web stránok

Tvorba web stránok

Novú web stránku naprogramujeme podľa vytvoreného grafického návrhu… viac sa dozviete v sekcii Tvorba web stránok

správa reklamných kampaní

Správa kampaní

Chcete vaše produkty alebo služby predávať okamžite? Je možné to zabezpečiť prostredníctvom rôznych foriem kampaní… viac v sekcii Správa kampaní

SEO - optimalizácia pre vyhľadávače

SEO

Pokiaľ vlastníte web stránku, eshop alebo portál je optimalizácia pre vyhľadávače veľmi účinnou formou propagácie… viac v sekcii SEO