« Back

BALDININI APPAREL

# Eshop   # Prestashop   # Webdesign
# Mobilná verzia

Eshop pre luxusnú taliansku módnu značku, ktorá ponúka voľnočasové oblečenie. Cieľom bolo vytvoriť eshop prostredníctvom ktorého sa budú tieto produkty predávať v rámci celej Európy.

blank
blank

Catherine Mulier

# Grafika   # Web   # Eshop  # WooCommerce

Web stránka s eshopom pre predajcu unikátnej obuvi Catherine Mulier. Ide o módnu značku, ktorá sa zaoberá výrobou pohodlných lodičiek na mieru. Koncept predaja topánok, má byť taký, že zákazníčka si môže lodičky kupovať aj po jednom kuse.

Anndora Sonneschirme

# Logo   # Webdesign

Anndora Sonnenschirme je nemeckým predajcom slnečníkov a k nim prislúchajúceho príslušenstva. Pre túto spoločnosť sme vytvorili re-design ich pôvodného eshopu, spolu s vytvorením nového loga. Hlavným cieľom re-designu bolo, aby bol eshop čo najprehľadnejší a užívateľsky prístupnejší.

blank
blank

Loredan

# Webdesign   # Eshop   # Prestashop

Loredan je výhradný dodávateľ talianskej BIO kozmetiky. Z tohto dôvodu jeho e-shop obsahuje veľké množstvo položiek a k tomu bolo nutné prispôsobiť aj štruktúru e-shopu a vytvoriť filtrácie na produkty, aby zákazník na stránke vedel čo najrýchlejšie nájsť požadovaný produkt.

Zdrave vina

# Grafika   # SEO   # Eshop  # Prestashop

Eshop pre distribútora vín sme vytvárali na systéme Prestashop, do ktorého sme na základe požiadaviek klientky integrovali viacero funkcií, ako výstup pre porovnávač cien Heuréka, implementáciu platobnej brány, prepojenie so systémom POHODA a mnohé ďalšie funkcionality.

blank
blank

Sonos

# Grafika   # Web   # Eshop  # WooCommerce

Web stránka s e-shopom bola vytváraná pre zástupcu spoločnosti Sonos pre Slovenskú republiku. Vzhľadom k menšiemu rozsahu prezentácie a nie veľkému množstvu predávaných položiek sme sa rozhodli zvoliť systém WordPress s použitím e-shopového modulu woocommerce.

Smartparts

# Webdesign   # Eshop   # Prestashop

Pre spoločnosť zaoberajúcu sa predajom a inštaláciou produktov do inteligentnej domácnosti sme vytvorili eshop na platforme Prestashop. Eshop obsahuje viacero rozšírených funkcionalít, ako napríklad zobrazovanie veľkoobchodných cien pre registrovaných zákazníkov.

blank
blank

Kleinsport

# Logo   # CI   # Prestashop  # Eshop

E-shop pre predajcu športového oblečenia. Cieľom bolo vytvoriť čo najprehľadnejší eshop, k čomu sme prispôsobili aj návrh špeciálnej mobilnej verzie. Na eshope sme vytvorili prehľadné megamenu, pre ľahkú orientáciu zákazníkov v kategóriách produktov.

Extremelights

# Webdesign   # Eshop   # Prestashop

Pre spoločnosť zaoberajúcu sa predajom led bateriek, čeloviek a príslušenstva sme vytvorili re-dizajn ich pôvodného eshopu. Vzhľadom k zastaranosti pôvodného eshopu sme spolu s re-dizajnom vyvinuli aj úplne nový eshop postavený na platforme Prestashop.

Prestashop na mieru

Párty obchod - eshop na mieru

Partysaurus

# Webdesign   # Eshop   # Prestashop  # SEO

Internetový obchod pre predajcu párty tovaru, kostýmov, ale aj výzdoby na rôzne oslavy sme vytvorili na systéme Prestashop. Základnou požiadavkou klienta bolo vytvoriť užívateľský prístupný eshop s jednoduchou administráciou produktov, čo sme splnili.

Kovako

# Webdesign   # Eshop   # Prestashop   # SEO

Kovako je eshop zameraný na predaj záhradných potrieb, závlahových systémov a čerpacej techniky. Vzhľadom na množstvo produktov ponúkaných na eshope bolo nevyhnutné vytvoriť prehľadné megamenu s kategóriami a rozsiahle filtre, aby sa zákazník dostal k požadovanému tovaru čo najskôr.

Prestashop na mieru
blank

Dodna

# Logo   # Eshop   # WooCommerce  # Systém

Pre donášku alkoholu dodna.sk sme pripravili eshop postavený na systéme WordPress a WooCommerce. Najdôležitejšou požiadavkou klienta bol čo najrýchlejší prístup zákazníkov k objednaniu tovaru, čo sme samozrejme splnili.