« Back

BALDININI APPAREL

# Eshop   # Prestashop   # Webdesign
# Mobilná verzia

Eshop pre luxusnú taliansku módnu značku, ktorá ponúka voľnočasové oblečenie. Cieľom bolo vytvoriť eshop prostredníctvom ktorého sa budú tieto produkty predávať v rámci celej Európy.

blank
blank

Catherine Mulier

# Grafika   # Web   # Eshop  # WooCommerce

Web stránka s eshopom pre predajcu unikátnej obuvi Catherine Mulier. Ide o módnu značku, ktorá sa zaoberá výrobou pohodlných lodičiek na mieru. Koncept predaja topánok, má byť taký, že zákazníčka si môže lodičky kupovať aj po jednom kuse.

Anndora Sonneschirme

# Logo   # Webdesign

Anndora Sonnenschirme je nemeckým predajcom slnečníkov a k nim prislúchajúceho príslušenstva. Pre túto spoločnosť sme vytvorili re-design ich pôvodného eshopu, spolu s vytvorením nového loga. Hlavným cieľom re-designu bolo, aby bol eshop čo najprehľadnejší a užívateľsky prístupnejší.

blank
blank

Loredan

# Webdesign   # Eshop   # Prestashop

Loredan je výhradný dodávateľ talianskej BIO kozmetiky. Z tohto dôvodu jeho e-shop obsahuje veľké množstvo položiek a k tomu bolo nutné prispôsobiť aj štruktúru e-shopu a vytvoriť filtrácie na produkty, aby zákazník na stránke vedel čo najrýchlejšie nájsť požadovaný produkt.

Zdrave vina

# Grafika   # SEO   # Eshop  # Prestashop

Eshop pre distribútora vín sme vytvárali na systéme Prestashop, do ktorého sme na základe požiadaviek klientky integrovali viacero funkcií, ako výstup pre porovnávač cien Heuréka, implementáciu platobnej brány, prepojenie so systémom POHODA a mnohé ďalšie funkcionality.

blank
blank

Sonos

# Grafika   # Web   # Eshop  # WooCommerce

Web stránka s e-shopom bola vytváraná pre zástupcu spoločnosti Sonos pre Slovenskú republiku. Vzhľadom k menšiemu rozsahu prezentácie a nie veľkému množstvu predávaných položiek sme sa rozhodli zvoliť systém WordPress s použitím e-shopového modulu woocommerce.

Smartparts

# Webdesign   # Eshop   # Prestashop

Pre spoločnosť zaoberajúcu sa predajom a inštaláciou produktov do inteligentnej domácnosti sme vytvorili eshop na platforme Prestashop. Eshop obsahuje viacero rozšírených funkcionalít, ako napríklad zobrazovanie veľkoobchodných cien pre registrovaných zákazníkov.

blank
blank

Dodna

# Logo   # Eshop   # WooCommerce  # Systém

Pre donášku alkoholu dodna.sk sme pripravili eshop postavený na systéme WordPress a WooCommerce. Najdôležitejšou požiadavkou klienta bol čo najrýchlejší prístup zákazníkov k objednaniu tovaru, čo sme samozrejme splnili.