« Back
blank
blank

# Logo   # CI   # Dizajn manuál   # Eshop

Pre predajcu športového oblečenia Kleinsport sme vytvorili moderný návrh loga, vizitiek, ako aj dizajn manuál, pričom sme vytvorili aj nový eshop.

blank

# Logo   # Corporate identity   # Web  # Systém

Vytvorili sme úplne novú kompletnú corporate identity pre firmu zaoberajúcu sa zakladaním a zmenami v spoločnostiach. Corporate identity obnáša návrh loga, vizitiek, hlavičkových papierov, cenových ponúk, obálok a zároveň aj úplne novej web stránky.

blank

blank
blank

# Logo   # Návrh tlačovín   # Web

Pre účtovnú firmu TAMA Plus sme vytvorili moderný návrh loga, vizitiek, obálok a zmenou prešla ja web stránka.

blank

# Logo

Pre novootvorenú kaviareň sme navrhli logo, ktoré vystihuje pitie kávy. Hlavný motív sme vizuálne spojili s nadpisom, aby tvoril jeden celok.

blank
blank
blank

# Logo   # Jedálny lístok   # Letáky  # Návrh FB kampane

Pre stánky s rýchlym občerstvením sme vytvorili logo, v ktorom sme ako základ rýchlosti tohto občerstvenia využili symbol náboja. Pôvodne mal správny názov znieť podľa strely “Foodshot”, avšak zákazníkovi sa v názve “shot” viac páčili dve O, preto bol návrh upravený na “Foodshoot”.

blank

# Logo

Eshop LucyNano sa zaoberá predajom rôznych tašiek od cestovných až po rôzne pracovné. Z tohto dôvodu sme pri tvorbe loga vychádzali z iniciálov značky a motívu tašky.

blank
blank

# Logo   # Corporate Identity   # Web

Dahleh reality je prestížna realitná kancelária zaoberajúca sa ponukou luxusných nehnuteľností. Vzhľadom k tomu bolo požiadavkou klienta vytvoriť modernú a pútavú webovú prezentáciu a k nej celú corporate identity, ktorá obsahovala návrh loga, dizajn manuál a všetky firemné materiály.

blank

# Logo

European Transfer Service je spoločnosť poskytujúca luxusnú prepravu pasažierov a ďalšie doplnkové služby v rámci celej Európy. Pôvodne malo byť logo vo farebnosti vlajky EÚ, avšak na základe klientových požiadaviek sme farebnosť zmenili na čierno-červenú.

blank