Fotografovanie

Produktová a reklamná fotografia

Reklamná fotografia

Fotografia – základ každej web stránky, eshopu alebo reklamy

Potrebujete reklamnú fotografiu, fotografiu vašich produktov, firemných procesov alebo fotografiu vášho tímu na web stránku alebo brožúru?

Profesionálny fotograf vám zabezpečí, aby vaše reklamné materiály, ako sú brožúry, billboardy, web stránky, Facebook, či Instagram, vyzerali dokonale. Kvalitná fotografia má významný vplyv na vzhľad všetkých vašich propagačných kanálov.

Spolupráca s profesionálnym fotografom

Časté otázky

Čo vieme pre vás urobiť?

Vieme ponúknuť komplexné riešenie pre vaše fotografie. Od fotenia s profesionálnou technikou až po finálne spracovanie fotografií podľa predstáv klienta. Fotíme najmä produktovú fotografiu, krajiny, športy a auto-moto. Samozrejme, podľa potrieb klienta sa vieme prispôsobiť pre jeho špecifické požiadavky.

Prečo využiť fotografa?

Fotograf vie na základe niekoľko ročnej praxe posúdiť, aký je najvhodnejší spôsob na fotenie daného predmetu/objektu. Vie ponúknuť viac kompozičných riešení. Vie ako si danú scénu nasvietiť, aby výsledok vyhovoval predstavám klienta. Vďaka profesionálnej technike je možné množstvo detailov zmeniť aj v postprocese. V dnešnej dobe si vie viac-menej každý vytvoriť snímku mobilom, avšak tieto fotografie sa dajú upravovať a editovať do finálnej podoby iba veľmi obtiažne. Ak chcete fotografiu presne podľa predstáv, zvoliť fotografa je nutnosť.

Čo dokážeme s fotkami urobiť?

Nafotené snímky vieme upraviť podľa požiadaviek. Fotografie upravujeme ako expozične (svetlo, jas, šum, farby), tak aj kompozične, ako napríklad koláž, orez, retuš, odstránenie nežiadúcich predmetov a veľa iného. Pri fotení krajiny ponúkame aj možnosť focus-stackingu, panoramatickej fotografie a HDR snímkov, pričom tieto techniky sa dajú použiť aj v rámci jednej fotografie.

Akou technikou disponujeme?

Disponujeme profesionálnou technikou SONY.
Momentálne disponujeme tehnikou: 43Mpx Fotoaparát SONY A7RIII, Širokouhlý objektív SONY ZIESS 16-35mm f/4, Objektív Tamron 28-75mm F/2.8, Teleobjektív SONY G 70-200 f/4, Svetelný objektív SONY FE 50mm f/1.8, Stabilizátor DJI Ronin SC, Svetlá 2X 135w softbox 50x70cm, NanGuang Svetelný box na fotenie produktov, Kruhové svetlá, RGB Led sveltá, Pozadia rôzneho druhu a farby a rôzne polarizačné a UV filtre.

Ako prebieha spolupráca s nami?

Klient nás môže kontaktovať mailom alebo telefonicky. Po oboznámení sa s jeho predstavou, objednávku spracujeme a zašleme cenový návrh, prípadne odporúčania, čo by bolo vhodnejšie. Ak klient akceptuje danú ponuku, dohodne sa termín a miesto fotenia. Po dohode klient uhradí rezervačný poplatok, aby sme mu vedeli garantovať, že v danom čase neakceptujeme inú objednávku. Následne prebieha fotenie podľa dohodnutých podmienok. Po nafotení snímok sa snímky upravujú a priebežne sa klientovi zasielajú náhľady na kontrolu. Úprava fotiek môže trvať pár dní ale aj niekoľko týždňov v závislosti od počtu fotografií a zložitosti postprocesu. Po schválení finálnej verzie klientom a uhradení faktúry odovzdávame finálne fotky v plnom rozlíšení.

Popri fotografii vás môže zaujímať

Služby súvisiace s fotografovaním

tvorba web stránok

Tvorba web stránok

Keďže vás zaujala profesionálna reklamná fotografia, pravdepodobne zvažujete aj tvorbu novej web stránky… viac v sekcii Tvorba web stránok

tvorba eshopov

Tvorba eshopov

Ak vás zaujala produktová fotografia, možno budete zvažovať predaj vašich produktov prostredníctvom internetu … viac v sekcii Tvorba eshopov

printová reklama

Offline reklama

Okrem reklamnej fotografie sa zaoberáme aj návrhom propagačných materiálov, ako sú letáky, billboardy, brožúry a iné … viac v sekcii Reklama