Internetový obchod prestashop

Internetový obchod s diétnymi produktami

Tvorba internetového obchodu na mieru

Eshop s diétou tvorba

Popis projektu

Internetový obchod na predaj produktov na proteínovú diétu má množstvo špecifických funkcií, ktoré sa v iných eshopoch nevyskytujú. Jednou z nich je označovanie trvanlivosti výrobkov. Vzhľadom k tomu, že proteínová diéta pozostáva z niekoľkých fáz, pri jednotlivých produktoch sa nachádza aj označenie pre ktorú fázu diéty je dané jedno vhodné.

Zákazníci v tomto segmente nakupujú väčšie väčšie množstvá produktov, a z tohto dôvodu, sme v tomto eshope museli riešiť jednoduchý nákup vysokého počtu položiek a čo najjednoduchší prehľad produktov v košíku.

Ďalšia špeciálna funkcionalita

Okrem vyššie spomenutých funkcií bolo jednou z hlavných klientovych požiadaviek čo najjednoduchšie objednanie tovaru. Z tohto dôvodu sme vytvorili špeciálne na mieru aj nákupný proces, ktorý je narozdiel od ostatných eshopov extrémne jednoduchý a prehľadný. Navyše, eshop obsahuje široké možnosti platobných a dodacích metód.

Rozsiahlymi úpravami prešla aj mobilná verzia web stránky, aby bolo možné objednať tovar čo najjednoduchšie aj prostredníctvom mobilného telefónu

webdesign prestashop
Tvorba eshopov - prestashop

Náhľady Gouté

Web

Tvorba eshopu na mieru
Grafika pre prestashop
web dizajn pre internetový obchod
vzhľad internetového obchodu

Mobil

Prestashop na mieru
Dizajn eshopu
Copyright © 2022 Abcdesign.sk