Tvorba web stránky pre výhradného distribúrora značky Daikin

Práca na tvorbe nového webu pre spoločnosť Klimac, ktorá je výhradným distribútorom firmy Daikin na Slovensku a zaoberá sa predajom, montážou a servisom klimatizácií, rekuperácií, tepelných čerpadiel a čističiek vzduchu, bola naozaj fascinujúcim projektom. Značka Daikin je synonymom pre kvalitu a spoľahlivosť, a preto bol naším cieľom vytvoriť webovú stránku, ktorá by tieto hodnoty adekvátne reprezentovala.

Web tvorí obraz firmy

vzhľad webovej stránky si často zákazníci spájajú s kvalitou firmy a jej produktov

Aby sme dosiahli tento cieľ, začali sme podrobným preskúmaním produktových portfólií a služieb ponúkaných spoločnosťou Klimac. Každý produkt a služba bola podrobne popísaná, s dôrazom na kľúčové vlastnosti a výhody. Aby sme podporili tento obsah, zahrnuli sme aj vysokokvalitné fotografie a video materiály, ktoré zobrazujú produkty v akcii.

Na základe týchto informácií sme navrhli štruktúru stránky, ktorá umožňuje užívateľom ľahko nájsť to, čo hľadajú, a intuitívne sa pohybovať medzi rôznymi sekciami. Stránka obsahuje podrobné informácie o všetkých produktoch a službách, vrátane klimatizačných systémov, rekuperácií, tepelných čerpadiel a čističiek vzduchu, ako aj informácie o montáži a servise týchto zariadení.

Web design

Web design / UI /UX

Programovanie na mieru

Kódovanie webu

tvorba portálov

Katalóg produktov

Mobilná verzia

Mobilná verzia

Grafický dizajn

Čo sa týka vizuálneho dizajnu, sme sa snažili vytvoriť čistý a moderný vzhľad, ktorý by odrážal vysokú kvalitu produktov a služieb spoločnosti Klimac. Využili sme farebnú paletu, ktorá je v súlade so značkou Daikin, a integrovali logo spoločnosti do celkového dizajnu stránky.

Čo všetko sa urobilo?

Tu nájdete krátke zhrnutie nami poskytovaných služieb, ktoré sa využili pri tvorbe tohto riešenia

tvorba mobilných aplikácií

Verzia pre mobil

Aby web stránka prinášala čo najlepšie výsledky, pristúpili sme aj k špeciálnej úprave mobilnej verzie web stránky. Vzhľadom k tomu, že špeciálnu mobilnú verziu web stránky je potrebné grafický navrhnúť, môže vás zaujímať sekcia Webdesign.

Copywriting

Firemná identita

Logo a firemná identita tvoria základ každej úspešnej spoločnosti. Na základe loga zákazník si vie zaradiť firmu a vytvoriť si o nej časť názoru. Prečo je logo dôležité a ďalšie informácie si môžete prečitať v sekcii tvorba loga a firemnej identity

Tvorba infografiky

Správa kampaní google ads

Samotná web stránka bez návštevnosti ako keby ani neexistovala. Pri tvorbe ktoréhokoľvek projektu sa snažíme priniesť na stránku čo najkvalitnejšiu návštevnosť. Viac si o tom viete prečítať v sekcii správa kampaní google ads.

Náhľady klimac

Copyright © 2022 Abcdesign.sk