Tvorba eshopov – B2B, B2C a iné ecommerce riešenia

Prečo internetový obchod, eshop, ecommerce, alebo B2B od nás?

Je nesmierne dôležité, aby internetový obchod bol šitý na Vašich potenciálnych zákazníkov, aby mal čo najlogickejšie usporiadanú štruktúru, bol čo najprehľadnejší a mal príťažlivý dizajn navrhnutý tak, aby Vašich zákazníkov neodlákaval od nákupu produktov. Tento bod je však iba časťou úspechu. Nesmierne dôležitá je aj propagácia, optimalizácia pre vyhľadávače a mnohé ďalšie faktory.
O každý internetový obchod sa treba starať, obnovovať sortiment produktov, meniť ceny jednotlivých tovarov, pridávať akcie, sledovať ponuku konkurencie, pridávať vybrané akciové produkty do porovnávačov cien takzvaných price checkerov a mnoho iného. Pri mnohých eshopoch tvoria zákazníci z týchto porovnávačov cien až 50 percent obratu.
Každý porovnávač cien, aby mohol fungovať, si vyžaduje súbor xml s Vašimi produktami. V našej firme vieme vygenerovať z Vášho e-shopu tento xml súbor automaticky aby sa menil zakaždým keď zmeníte svoje položky, prípadne ceny vo vašom internetovom obchode.
Naši ľudia sú profesionáli v tejto oblasti. Dokážeme Vám poradiť a pomôcť s konkrétnym problémom, pridať nové položky, vytvoriť reklamnú kampaň, prípadne prevziať celú správu Vášho e-shopu.
Nesprávne navrhnutý eshop Vám môže spôsobiť, že Vaši zákazníci odchádzajú z Vašej stránky počas nákupného procesu.
Vieme odsledovať počet odídených zákazníkov a na základe štatistík navrhneme riešenie, ktoré zvýši efektivitu predaja.
Na Vašu web stránku Vám naimplementujeme merací kód Google analytics, vďaka ktorému získate užitočné informácie, ktoré budú použité vo Váš prospech, ako napríklad odkiaľ chodia Vaši zákazníci, z akého sú regiónu, koľko sa zdržia na Vašej web stránke, atď.

Ako engine vašeho eshopu vieme implementovať systémy Magento, Prestashop, Open cart, ale samozrejme dokážeme vytvoriť aj systém naprogramovaný na mieru. Každé  ecommerce riešenie vieme upraviť tak aby čo najlepšie vyhovovalo špecifikácii predávaných produktov a cieľovej skupine zákazníkov.