Tvorba loga
Corporate identity – návrh firemných farieb a materiálov

Čo obnáša firemná vizuálna identita?

Vytvorenie identity spoločnosti, patrí medzi najzásadnejšie úlohy pri založení firmy . Pod firemnú identitou patria názov spoločnosti, tvorba loga, návrh firemných farieb, hlavičkový papier, vizitky, brožúry, pečiatky, ktoré vystihujú spoločnosť a jej typ podnikania.Na základe týchto prvkov si zákazník firmu zapamätá, vytvorí si predstavu o spoločnosti.

Logo – symbol úspešného biznisu

Logotyp, alebo logo je grafika spojená s Vašou spoločnosťou, alebo firmou. Ak zákazník uvidí Vaše logo, vybaví si vašu spoločnosť. Správne navrhnuté logo môže vzbudzovať väčšiu dôveru klientov a môže Vám vydržať desiatky rokov.

Je dôležité aby bolo logo navrhnuté správne, pretože ak nesprávne navrhnuté logo použijete na reklamné a tlačové materiály, neskoršia zmena môže prísť veľmi draho.

Logo môže byť obrázok, text, alebo text spolu s obrázkom, prípadne jednoduchý grafický prvok. Moderné logo býva väčšinou abstraktné a dvojfarebné. Pri tvorbe loga a firemnej identity berieme do úvahy viacero faktorov ako sú čo zákazník od loga požaduje, aká je predstava o výzore firmy atď

Firemné farby – odlíšte Vašu značku od konkurencie

Používanie vhodne zvolených firemných farieb je ďalším nástrojom, ktorý dostane Vaše podnikanie do povedomia zákazníkov. Je dôležité aby všetky propagačné materiály spoločnosti obsahovali firemné farby.
Farba môže u zákazníkov zmeniť správanie a vnímanie. Niektoré značky využívajú farbu aj ako nosný prvok identity spoločnosti a celej marketingovej komunikácie.

Ak sa rozhodnete pri výrobe vizuálnej identity pre nás vieme pre Vás pripraviť:

  • Logo
  • Design manuál k logu a celej firemnej identite
  • Hlavičkový papier, vizitky a pečiatky,obálky nálepky, obaly, billboardy, foldre, perá a iné reklamné predmety a firemné materiály
  • Vytvoríme profesionálnu web stránku vo firemných farbách a ďalšími prvkami firemnej identity s logickou štruktúrou s dôrazom na SEO – optimalizáciu pre internetové vyhľadávače
  • a ďalšie potrebné materiály