Tvorba web stránky TYPO3

Tvorba web stránky pre celosvetového výrobcu kryosáun

Web stránka postavená na systéme TYPO3 a interaktívnym konfigurátorom

Tvorba online konfigurátora

Popis projektu

CRYONiQ je celosvetový výrobca kryosáun, z tohto dôvodu je hlavná stránka cryoniq.com v anglickom jazyku a je určená primárne pre americký trh. Web stránka v súčasnej dobe obsahuje ďalších 15 jazykových verzií, pričom jej cieľom je zvýšenie počtu predaných kusov kryosáun po celom svete. Na podporu predaja sme vyvinuli interaktívny konfigurátor kryosauny, v ktorom si záujemca môže navoliť kryosaunu presne podľa svojich predstáv a následne odoslať spoločnosti CRYONiQ dopyt.

Mobilná verzia

Vzhľadom k tomu, že pri tejto stránke sa jedná o naozaj sofistikované komplexné riešenie na mieru, ani mobilná verzia web stránky nemohla za kvalitou tohto riešenia zaostávať. Pre jednoduchšie ovládania jednotlivých častí web stránky, najmä konfigurátora na mobilnom telefóne, sme museli pri mobilnej verzii kompletne prepracovať celú štruktúru stránky. Vďaka tomu sme dosiahli výrazne zvýšený počet dopytov aj prostredníctvom mobilného telefónu.

Tvorba web stránky pre mobil

Na chvíľu sa zastavte a pozrite si ako funguje konfigurátor

Tvorba web stránky a firemného systému

Čo všetko sa urobilo?

Tu nájdete zhrnutie nami poskytovaných služieb, ktoré sa využili pri tvorbe tohto riešenia

tvorba web stránok

Tvorba web stránok

Vytvorili sme robustné riešenie s celosvetovým dosahom. Pokiaľ máte záujem o podobné riešenie a chceli by ste dozvedieť viac o tom, čo všetko tvorba web stránok obnáša, navštívte sekciu Tvorba web stránok

TYOP3

TYpo3 CMS

Stabilitu a bezpečnosť tejto web stránky sme zabezpečili prostredníctvom redakčného systému TYPO3. Chceli by sa dozvedieť viac o výhodách TYPO3? Navštívte sekciu TYPO3 na našej web stránke.

Analýza správania sa na webe

Užívateľské analýzy

Vďaka nástrojom na sledovanie užívateľa sme výrazne zlepšili účinnosť web stránky na potenciálnych zákazníkov, čím sme navýšili počet dopytov o viac ako 500%. Chceli by ste aj vy zlepšiť váš web? Prečítajte si o analýzach

SEO - optimalizácia pre vyhľadávače

SEO pre vyhľadávače

Pomohli sme zvýšiť počet návštevníkov na web stránke vďaka optimalizácii pre vyhľadávače. Chcete vyššiu návštevnosť aj na vašej web stránke? Viac sa dočítate v sekcii SEO – optimalizácia pre vyhľadávače

správa reklamných kampaní

Správa kampaní

Spustili sme celosvetovú kampaň na predaj produktov spoločnosti CRYONiQ a tým sme spoločnosti dopomohli k vyšším ziskom. Chcete aj vy navýšiť vaše zisky? Prečítajte si o správe kampane, ktorú ponúkame.

Programovanie na mieru

Vývoj na mieru

Vzhľadom na špeciálne funkcionality web stránky, sme pri jej tvorbe museli vyvíjať mnohé moduly a funkcionality na mieru. V prípade, že aj vy plánujete vyvíjať náročnejšie riešenie, o vývoji na mieru sa dozviete viac v sekcii Programovanie na mieru.

tvorba mobilných aplikácií

Verzia pre mobil

Aby web stránka prinášala čo najlepšie výsledky, pristúpili sme aj k špeciálnej úprave mobilnej verzie web stránky. Vzhľadom k tomu, že špeciálnu mobilnú verziu web stránky je potrebné grafický navrhnúť, môže vás zaujímať sekcia Webdesign.

jazykové verzie web stránok

Jazykové verzie

Keďže spoločnosť CRYONiQ pôsobí celosvetovo, bolo potrebné pripraviť viacero jazykových verzií tejto web stránky. Okrem toho, sa pre niektoré krajiny vyvíjali aj separatné web stránky. To si môžete pozrieť v referencii cryoniq.de

tvorba firemných systémov

Firemný systém

Pre uľahčenie efektivity práce sme okrem web stránky vytvorili aj firemný systém na mieru. Potrebujete aj vy vo vašej firme zefektívniť procesy? Viac si o tom viete prečítať v sekcii Tvorba firemných systémov.

Náhľady cryoniq

Web

Webdesign CRYONiQ
Tvorba web stránky na mieru
Grafický návrh kontaktu

Mobil

Copyright © 2022 Abcdesign.sk