Služby pre obchodné spoločnosti

Start sro – e-shop, wordpress, webdesign, corporate identity, systém

Tvorba loga

Popis projektu

Start sro sa zaoberá zakladaním firiem a spoločností a zmenami v nich. Nakoľko firma začínala ešte počas štúdia na vysokej škole, pôvodná web stránka bola robená jednoduchšie vzhľadom k rozpočtu študenta. Po rozbehu podnikania však vznikla potreba modernizovať koncept web stránky, nakoľko sa firma rozšírila a pribudli v nej aj nové služby. S novou web stránkou prišla aj požiadavka na modernizáciu loga a všetkých firemných materiálov.

Tvorba loga a corporate identity

Corporate identity

Modernizáciou prešla corporate identity od základu. Prvým krokom bolo vytvorenie nového moderného loga, ktoré vystihuje služby spoločnosti. Neoddeliteľnou súčasťou nového loga bolo aj vytvorenie design manuálu loga, ktorý obsahoval základné návrhy firemných materiálov, ako sú vizitky, hlavičkové papiere, návrhy obálok, reklamných predmetov.

Systém na správu pošty

Spoločnosť Start sro rozšírila svoje portfólio služieb aj o prestížne virtuálne sídlo v Panorama city. Pre efektívnu správu bolo nevyhnutné vytvoriť systém na správu pošty, ktorý slúži klientom na notifikáciu o doručených zásielkach, pričom si svoje zásielky  vedia v systéme aj pozrieť.

Naštartujte Vaše podnikanie od základu s nami.

Náhľady start sro

čo všetko sa urobilo?

dovoľte vášmu podnikaniu rásť s nami

Web design

Web design

Základom každej web stránky je webdesign – grafický návrh web stránky, ktorý Vám pripravíme na mieru… viac v sekcii Webdesign

Tvorba loga a corporate identity

Logo a corporate identity

Výstižné logo a firemná identita sú základom dôveryhodnosti každej spoločnosti… viac v sekcii Logo a corporate identity

WordPress CMS

WordPress je jedným z najpoužívanejších systémov na správu obsahu… viac sa dozviete v sekcii WordPress

Copyright © 2022 Abcdesign.sk